FK Holýšov B – Kout A 4:1 (3:1)
První gól padl v 15. minutě, když byl faulován domácí útočník ve velkém vápně a nařízenou penaltu proměnil Strejc - 1:0. Domácí ovládali dění na trávníku, ale po jedné jejich chybě přišlo vyrovnání, když se po centru z pravé strany trefil hlavičkou do horního rohu branky domácích hostující záložník - 1:1.

Ve 35. minutě poslal domácí Hamerník centr na nabíhajícího Valachoviče, který chladnokrevně hlavou zavěsil a poslal domácí opět do vedení - 2:1. Když už se zdálo, že se do konce poločasu skóre nezmění, převzal míč rychlý Vrba, udělal kličku brankáři Kouta a střelou z ostrého úhlu získal pro Holýšov dvoubrankové vedení - 3:1.

Ve druhém dějství vystřídal jediný náhradník rezervy domácích Procházka obránce Strejce a ke konci utkání přidal tvrdou střelou i on branku. Hammerník vybojoval odražený míč a nahrávkou vybídl ke skórování právě domácího záložníka a ten se nemýlil - 4:1. Domácí mohli přidat ještě několik branek, ale skóre se již do devadesáté minuty nezměnilo.

Rezerva Holýšova získala další tři body a po čtyřech kolech má na kontě devět bodů, stejně jako A – mužstva Meclova a Tlumačova. V neděli hraje na horké půdě v sousedních Kvíčovicích. Kout je se třemi body dvanáctý.

Holýšov B: Steinbach - Strejc (Procházka), Roučka, Smeták, Volf - Hamerník, Čepela, Kubina, Lukáš - Valachovič, Vrba.