Sokol Hlohová – Sokol Osvračín B 3:0 (2:0)
Od úvodního hvizdu se chopili iniciativy domácí, kteří se dostávali častěji do šancí, ty ale končily buď špatným zakončením nebo na stoperovi Jankovi. Ve 24. minutě se domácí ujali vedení, když Pavel Hrdina pronikl po straně a centrem napříč vápnem nalezl Berana, který hlavičkou k tyči poslal domácí do vedení – 1:0.

O minutu později Václav Hrdina prostrčil míč mezi dvěma hráči Pekovi, jehož střela k překvapení všech proklouzla Skalovi v brance hostí mezi nohama – 2:0. Otřesení hosté se nadále jen bránili, proto nasadili do hry i druhého áčkaře, záložníka Černého. Jenže pět minut před koncem poločasu mohli Hlohovští udeřit potřetí. Pek šel sám na brankáře, ale Skala jeho střelu vyrazil na tyč.

I ve druhé půli si domácí vytvářeli šance, avšak bez zakončení. Domácí trenér Šimka proto na posledních dvacet minut vyslal na hrot k Beranovi Zavadila a poté Bozděcha na postu stopera. Potřetí udeřili domácí v 87. minutě. Václav Hrdina přihrávkou mezi penaltou a velkým vápnem našel Zavadila, ten si obhodil obránce a střelou k tyči pod šibenici zvýšil na 3:0. Tak také zápas skončil.

Ohlasy po utkání:

Vedoucí mužstva Sokol Hlohová Václav Šimka: „V derby jsme předvedli dobrý výkon, zlepšení oproti zápasu v Luženicích bylo evidentní a proto jsme byli odměněni třemi body. Šancí jsme měli v zápase mnoho, oproti hostům posíleným o áčkaře, kteří za celý zápas vystřelili na naši branku jednou, a to především díky dobré práci naší obrany. Díky tomu bylo vítezství korunováno čistým kontem našeho brankáře.“ ⋌(zav)

Hlohová: Šobor - Pezl, Multrus, Černý (78. Bozděch) - Zahrádka (46. Homolka) - J. Vacík, R. Vacík, P. Hrdina, V. Hrdina - Pek (72. Zavadil), Beran.
Rozhodčí: Fanfule Adam. Bez karet. Diváků: 80.