1. FC H. Týn – Sokol Postřekov 4:3 (2:2)
V 6. minutě zahrál při zpracování míče rukou v pokutovém území hostující Škrabal a Beňušík poslal domácí z pokutového kopu do vedení – 1:0. V 10. minutě napřáhl z 18 metrů hostující Závodný, jeho střelu tečoval jeden z domácích, míč plachtil do odkryté branky, ale před brankovou čárou jej stačil jeden z domácích zadáků odklidit do bezpečí. V 17. minutě rozehrál domácí Beňušík tr. kop zprava, u vzdálenější tyče si na míč naskočil Šindelář a hlavou z malého vápna zvýšil na 2:0. Prakticky po rozehrávce se po nedorozumění domácí obrany dostal míč ke Škrabalovi, který volejem ze 14 metrů snížil na 2:1.

Potom převzali iniciativu hosté. Ve 22. minutě našel postřekovský Steinberger Závodného, který se opřel do střely z šestnáctky, ale Pareský míč směřující pod levou šibenici vytlačil na roh. Ve 33. minutě Barnášův pokus hosté odrazili zpět ke střelci, ten našel Šota, který se uvolnil, ale jeho střelu z 15 metrů Knopf reflexivně nohou vykopl. O minutu později se dostal do brejku domácí kanonýr Šot, udělal kličku brankáři, ale z úhlu trefil jen břevno. Z protiútoku postřekovský Škrabal našel nabíhajícího Závodného, ten se uvolnil a srovnal na 2:2. Pět minut před přestávkou našel domácí P. Vachtl volného Šota, ten napřáhl z 23 metrů, ale míč směřující k levé tyči stačil brankář Knopf vytlačit.

V úvodu druhé půle byli aktivnější hosté. Po hodině hry využil nedorozumění domácí obrany Škrabal, obešel dva obránce a poslal hosty do vedení – 2:3. V 74. minutě rozehrál tr. kop z 22 metrů domácí Šot a pořádně zatřásl Knopfovou brankou, když trefil tyč. O minutu později si na dlouhý pas naběhl domácí P. Vachtl, tísněn stačil v pádu přehodit vybíhajícího Knopfa a míč doplachtil do odkryté branky – 3:3. Závěr zápasu patřil domácím, Barnáš našel nabíhajícího P. Vachtla, který šel sám na postřekovského gólmana, ale trefil jen jeho padající tělo. Když se zápas schyloval k závěru, dostal se v 89. minutě k míči domácí Šot, jeho prudkou střelu tečoval jeden z hostů a míč skončil pod břevnem – 4:3.

Na vyrovnání už neměli hosté dost času a tak všechny body zůstaly doma.

1. FC H. Týn: Pareský – Pačesný, Šindelář, Ouřada, M. Vachtl – Barnáš, Paluch, Beňušík (58. Kotlan), Wolf – Šot (90. Malý), P. Vachtl. Trenér: Kožíšek.

Postřekov: Knopf – Královec, Tomášek, Jasan, Královec – Adamka, Vaněk, Vavřík, Steinberger – Škrabal (79. Tauer), Závodný. Trenér: Kapic. ⋌(vok)

Ohlasy po utkání:

Trenér Sokola Postřekov Jindřich Kapic: „Myslím, že si diváci užili pěkného fotbalu, dobře upravené hřiště umožňovalo kombinaci. Na začátku byli naši kluci zakřiknutí tou penaltou za ruku, míč odražený od kolene do ruky se podle mě nepíská. Navíc jsme pak dostali druhý zbytečný gól, kdy jsme neuhlídali Šindeláře při standardní situaci. Naštěstí jsme se ale poté zvedli, soupeře jsme začali přehrávat, vyrovnali jsme a dokonce jsme šli do vedení. Jenže Šot s Vachtlem znovu potvrdili, jací jsou to střelci. V zápase dlouho nejsou moc vidět, ale pak dají dva góly. Ještě stále se nedokážeme vyvarovat chvilkových výpadků, což soupeř dokonale využil. V tabulce skončíme šestí, proto jsem dal v utkání příležitost i mladým klukům, s nimiž počítáme do budoucna, třeba Vojta Královec chodí poctivě na každý trénink. Chyběl nám v brance Jirka Nosek, který má problémy s loktem, takže chytal mladý Vojta Knopf. Ale i soupeř má šikovné a mladé hráče, dobře zahráli Paluch s Beňušíkem. Jsem přesvědčen, že se nemáme za co stydět, škoda výsledku.“

Předseda klubu 1. FC H. Týn Antonín Vlček: „V první půli byl soupeř lepší, ve druhé jsme hru vyrovnali a byli lepší, závěr už byl jednoznačně náš. Před utkáním jsem měl ze soupeře obavu, ale nakonec jsem spokojen s výsledkem i výkonem. Na baráž už nám to asi stačit nebude, ale i tak jsme s umístěním v první sezoně v I. B třídě spokojeni a kluky bych chtěl za jejich přístup pochválit.“⋌(tau)