1. FC H. Týn - Sokol Mrákov 2:2 (1:0)
Aktivněji začali hosté, ale jejich dva střelecké pokusy Vacík a zadáci zlikvidovali. V 8. minutě musel na druhé straně gólman Korba vyrážet na rohový kop Paluchovu střelu z 22 metrů a po jeho rozehrání hlavičkoval Petr Vachtl z osmi metrů nad mrákovskou branku. Aktivita se pomalu stěhovala na domácí kopačky, ale Paluchova střela ze 20 metrů minula Korbovu branku a na druhé straně musel Vacík reflexivně vyrážet míč po tr. kopu Vondraše a následné Němcově hlavičce. Ve 23. minutě se do míče opřel z 25 metrů domácí kanonýr Šot, ale pouze pořádně zatřásl břevnem Korbovy branky. Hostující brankář si poté poradil se střeleckým pokusem Wolfa, ale ve 41. minutě už se skóre měnilo.

To rozehrál Šot trestný kop ze 30 metrů, míč před Korbou skočil, ten jej pouze vyrazil před sebe, kde neměl s jeho dopravením z malého vápna do odkryté branky žádný problém Minařík - 1:0. O dvě minuty později mohlo být pro domácí ještě veseleji, ale Petr Vachtl, k němuž Korba vyrazil Šotovu střelu, zleva minul vzdálenější tyč mrákovské branky.

V úvodu druhé půle se ke střele dostal domácí Paluch, ale Korba jeho pokus z 18 metrů zneškodnil. Na druhé straně se uvolnil Konopík, ale střelu zpoza šestnáctky domácí zadáci zblokovali. V 55. minutě se před šestnáctkou hostů uvolnil Paluch, ale s jeho nevydařenou střelou neměl Korba problém. O dvě minuty později se do centru Petra Vachtla položil nůžkami Šot, ale branku přestřelil. V 59. minutě poslal bombu zleva z 15 metrů na domácí branku hostující Duffek, ale Vacík míč vyrazil. Stejně si domácí gólman vedl o chvíli později po trestném kopu Němce a vzápětí další tvrdá rána hostujícího Konopíka skončila vedle levé Vacíkovi tyče. V 65. minutě přinesla zvýšená aktivita hostů své ovoce. Konopík pronikl po pravé straně, centrem našel nedůrazně hlídaného Rybára, který hlavou z malého vápna srovnal na 1:1.

Mrákovští byli při chuti, ale Konopíkova hlavička z malého vápna po Rybárově centru skončila vedle. Hosté se však z vyrovnání dlouho neradovali, protože Šindelářovo ´kladivo´ hlavou po rohu znamenalo opět vedení domácích - 2:1. Ti byli opět na koni, zvýšili aktivitu, ale do vyložených šancí je mrákovští nepustili. Když už se Beňušík dostával do šance, teatrálně upadl v pokutovém území a viděl žlutou. Hosté v závěru dostali domácí pod tlak. Rozhodnutí si nechali na 90. minutu, kdy Ouřada v pokutovém území ´podťal´ pronikajícího Němce a penaltu proměnil Rybár - 2:2.

Sekretář Sokola Mrákov Petr Konop k utkání uvedl: „Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že v Týně uhrajeme remízu, bral bych to. Soupeř má formu, dal pět gólů v Tlučné, pět v Heřmance, mezitím smetl sedmi góly Kamenný Újezd. Proto jsme chtěli hrát ze zabezpečené obrany, což praktikujeme celé jaro a díky tomu dostáváme málo gólů. Více než dvě branky jsme dostali naposledy ve 2. kole ve Staňkově. Škoda té druhé branky, kdy jsme podcenili rohový kop a nechali neobsazeného hráče soupeře. Naštěstí náš drtivý tlak v závěru přinesl vyrovnávací gól z penalty, která jednoznačně byla.“

1. FC H. Týn: Vacík - Pačesný, Ouřada, Šindelář, M. Vachtl - Minařík, Paluch (60. Barnáš), Wolf, Andrle - P. Vachtl (60. Kotlan), Šot (78. Beňušík). Trenér: Kožíšek.
Sokol Mrákov: Korba - Vondraš, Švajner, Hofman, Němec – Kohout, Dufek, Duffek, Rybár – Konopík, Mlynár. Trenér: Duffek.