1. FC H. Týn – SHH Heř. Huť 2:5 (2:3)
Úvod zápasu patřil domácím, ale Minařík mířil nad Kaliánovu branku, a když už Šot obešel gólmana hostí, jeho střelu do odkryté brány zblokoval stoper. V 9. minutě se Huťští dostali před Vacíkovu branku. Cejthamr rozehrál trestný kop z 22 metrů a míč do protipohybu domácího brankáře tečoval spoluhráč Koriťák – 0:1. Ve 14. minutě zatáhl míč po straně týnský Wolf a jeho centr srazil do vlastní sítě Gust – 1:1.

Poté se pokusili ohrozit Vacíkovu branku Martin Lakó a Jan Lakó, ale bez úspěchu. Ve 26. minutě si s Vachtlovým trestným kopem poradil Kalián a Minaříkovu střelu z šestnáctky vzápětí stačili v těchto chvílích nedisciplinovaní hosté srazit na roh. Andrle jej rozehrál na Šota, který ve výskoku míč jen „lízl“ a za ním číhající Vachtl poslal hlavou domácí do vedení – 2:1. Po půlhodině hry Šot pálil nad branku hostí a trestný kop Beňušíka vyboxoval Kalián. Poté však domácí, místo aby rozhádaného soupeře dorazili, přestali hrát.Ve 36. minutě byl nejistý Pačesný rád, že po faulu na pronikajícího soupeře na hranici pokutového území viděl jen žlutou kartu. Trestný kop po delším prosluvu k sudímu rozehrál Veselovský a střelou do pravé šibenice Vacíkovy branky srovnal – 2:2.

Hosté se stále více tlačili před domácí branku. Ve 45. minutě nechali týnští obránci trestuhodně vystřelit Cejthamra zpoza šestnáctky, Vacík míč vyrazil, ale dobíhající Martin Lakó ve skluzu z úhlu poslal míč do sítě – 2:3.

Do druhé půle nastoupili domácí stejně vlažně, což byla voda na mlýn rozjetých hostí. Hned ve 47. minutě se prosadil hlavou nehlídaný Veselovský – 2:4. Domácí, když už se dostali na dostřel soupeřovy branky, většinou po rohových kopech, nemířili přesně, jako Minařík hlavou, a gólem neskončila ani Vachtlova patička zblízka. V 54. minutě si na lobovaný míč naběhl znovu Veselovský a sám před Vacíkem mířil přesně – 2:5.

Před stažením Vachtla a Šota ze hry si z domácí obrany udělal „průchoďák“ Martin Lakó, ale z úhlu mířil vedle. Trenér domácích Kožíšek zkusil oživit ofenzivu domácích Kotlanem a Buličkou. V 70. minutě po narážečce s Andrlem stačil Kotlan dloubnout míč, ale ten skončil vedle tyče Kaliánovy branky. Poté byl za druhou žlutou kartu vyloučen huťský Poslední. V 75. minutě zahodil tutovku domácí Koriťák, který po centru Beňušíka nehlídán mířil hlavou z osmi metrů nad zcela odkrytou bránu hostí. V závěru se dostal do několika příležitostí Kotlan, ale jeho pokusy, ani Koriťákův volej z 23 metrů a Beňušíkova střela brankou neskončily. Oslabení hosté zahrozili střelami Martina Lakó, ale s oběma si Vacík poradil. Autor: Vojtěch Kotlan

SHH Heřmanova Huť: Kalián – Kameš, Gust, Lakó V., Paveza – Cejthamr, Veselovský, Poslední M., Lakó J. – Lakó M., Poslední J.
1. FC H. Týn: Vacík – Pačesný, Ouřada, Koriťák, Wolf – Minařík, Andrle, Šimka, Beňušík – Vachtl (63. Kotlan), Šot (63. Bulička). Trenér: Josef Kožíšek.