Krátká letní pauza neskýtá mnoho času na doplnění kádru, který po úspěšné sezoně završené postupem z I. A třídy spolu s příbramským Zdeňkem Starobou opustila řada hráčů. Mezi nimi i Lukáš Rom, který celé jaro svým umem těšil diváky. Ten odchází se Starobou do Nové Vsi u Příbrami, kde budou hrát I. A třídu.

Nový trenér Karel Krejčí zatím pro premiérovou sezonu v krajském přeboru může počítat se službami brankáře Věnečka, kanonýra Svobody a Šinála. „V Týně zbylo málo hráčů, ale věřím, že do čtrnácti dnů bude kádr pohromadě,“ říká Krejčí. Do města na Radbuze vábí Sovu z Písku, Bryndu a Hrubeše z I. A třídy sestoupivší Blatné. Přijít má jeden hráč z Prahy a talent z Horažďovic, který hrál druhou dorosteneckou ligu. „Spolupracuji s prezidentem Jiskry Domažlice Ticháčkem, zda by mi nepomohl a až budou na Střelnici zužovat třetiligový kádr, zda by někteří hráči nepřišli do Dynama,“ dodává.

Otazník zatím visí nad startem bratrů Kokštejnových. „Ti sice přislíbili, že za nás budou dál hrát, ale stoprocentně to budeme vědět až příští týden,“ doplňuje předseda oddílu František Cihlář. Dynamo nepočítá s Miroslavem Vachtlem ani Radkem Šindelářem, kteří hostovali v konkurečním 1. FC H. Týn. Prvně jmenovaný si prý hledá angažmá v Německu.