Dynamo H. Týn - FK Nepomuk 5:3 (3 :0)
Domácí začali tlakem. Už v 5. minutě zneškodnil brankář Wallenfels střelu domácího Šindeláře a o tři minuty na to samostatnou akci Roma. V 11. minutě však byl bezmocný, když po akci rychlého Roma poslal Svoboda jeho zpětnou přihrávku bombou do branky – 1:0. V 17. minutě viděli diváci krásnou akci, když Novák poslal obloučkem dopředu Jakuba Kokštejna, který mohl střílet, ale nahrál Šindelářovi ve výhodnější pozici a ten nezaváhal – 2:0.

Ve 35. minutě opět po akci agilního Roma nedosáhl na jeho centr Svoboda, toho však jistil Jakub Kokštejn, který poslal míč mezi nohy brankáře – 3:0. Skóre se už do konce první půle neměnilo, i když šance Svobody ze 37. minuty volala po gólu.

Obraz druhého dějství nabídl odlišný obrázek od toho prvního, kdy se hosté dostali za polovinu jen sporadicky. Nepomucký Ptáček ve 49. minutě proměnil volný přímý kop – 3:1 a hosté převzali iniciativu. V 58. minutě snížili Švecem na 3:2. V 64. minutě byl v pokutovém území hostí sražen domácí Kokštejn, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Obě mužstva hrála otevřený fotbal, a tak se bylo nadále na co dívat. V 69. minutě vzal osud zápasu do svých „nohou“ domácí Novák. Na půlící čáře získal míč, prošel s ním přes tři hráče Nepomuku a sám před hostujícím brankářem přihrál volnému Šindelářovi, který míč „uklidil“ do prázdné branky – 4:2.

Klid Dynama z dvoubrankového vedení trval pouze šest minut. Pak se v pokutovém území domácích uvolnil Vosyka a snížil opět na rozdíl jediné branky – 4:3. Domácí se opět začali strachovat o výsledek, ale nedovolili, aby se opakovala „Zruč“. V 82. minutě byl faulován Rom, míč si postavil obávaný exekutor domácích Staroba a z 25 metrů poslal dělovku, která se od pravé tyče odrazila do branky bezmocného Wallenfelse – 5:3. Výtečnou kopací techniku předvedl Staroba ještě pět minut před koncem, kdy poslal míč z 35 metrů na branku Nepomuku. Míč plachtil, brankář Wallenfels jej bezmocně sledoval, ale k jeho štěstí skončil těsně vedle tyče.

V utkání dvou rozdílných poločasů, kdy se ten první hrál pod taktovkou domácích, ve druhém ale hostům vyšlo skoro vše a z jasného zápasu bylo chvílemi drama. Nakonec zůstaly tři body po zásluze v městě na Radbuze.

Dynamo HT: Věneček - Bešta, Staroba, Novák, Venta - Rom, Šindelář, Čedík, Kokštejn Jan - Svoboda, Kokštej Jakub.
FK Nepomuk: Wallenfels - Ticháček, Noháček (75. Vosyka V., Švec M., Racek - Švec V. (86. Hora), Vosyka J. Ptáček, Kocour - Baran, Kalabza.
Rozhodčí: Sladký, asistenti Štrincl Pavel a Štrincl Petr. Delegát: Beran. ŽK: 0:2. Diváků: 90.