V posledním utkání na domácím hřišti okusilo Dynamo Horšovský Týn porážku. Domácí pod vědomím jistého postupu za velkého vedra byli motivováni právě domácí neporazitelností, ale soupeř usilující o účast v baráži šel za vítězstvím důrazněji.


Dynamo H. Týn – Sparta Dl. Újezd 0:3 (0:1)

Utkání nezačalo pro Dynamo šťastně. Už ve 4. minutě po chybné rozehrávce domácí obrany se k míči dostal Bučan. Jeho první střelu brankář Věneček vyrazil, ale proti opakovené střelbě byl bezmocný – 0:1.

Ve 27. minutě mohl, Zeman, kterému nechala domácí obrana volný prostor zvýšit vedení hostů, ale jeho střela o centimetry minula branku domácích. Před brankou hostí se neprosadil po samostatné akci Vachtl, který mířil vysoko nad branku, ani Cihlář, jehož velká šance skončila nastřelením brankáře Sňozíka.


Hned na začátku druhého poločasu se opět vyznamenal domácí brankář Věneček, ale v 55. minutě byl proti střele Tůši ze skrumáže bezmocný – 0:2.

Dvě minuty na to Podaný mířil pouze do brankáře hostí. V 61. minutě zachránila domácí tyč branky. Hosté byli důraznější a hráči Dynama svojí hrou dozadu jim to usnadňovali. Ukázkou byla 73. minuta, kdy Věneček namísto dlouhého výkopu rozehrál nakrátko, hráči Dynama nedopravili míč ani k půlící čáře, hosté jim jej odebrali a Stoklasa z hranice velkého vápna zvýšil na 0:3.

Velkou šanci na úpravu skóre měli domácí v 83. minutě, ale Fiedlerovu střelu reflexivním zákrokem vyrazil Sňozík na roh a po jeho zahrání skončil míč z kopačky Bučka na břevně branky Dlouhého Újezda. Dvě minuty před koncem tvrdě vypálil Fiedler, ale jeho střela těsně minula branku hostů, a tak se skóre neměnilo.

Sparta Dl. Újezd: Sňozík - Křehlík, Houda, Bučan, Švábek, Zeman, Marek, Blažek, Tůša, Dravecký Stoklasa.

Dynamo H. Týn: Věneček - Buček, Komárek (28. Dolejš), Šindelář R., Beránek (46. Fiedler) - Cihlář, Blacký, Kopřiva (75. Šindelář T.), Lobodáš - Podaný, Vachtl. Trenér: Alois Tomášek.