Dynamo H. Týn - Horažďovice 0:2 (0:1)
Prvních dvacet minut utkání byla hra vcelku vyrovnaná i když nadějnější šance měli domácí. Nejprve gólman hostí pouze reflexivně nohou vyrazil střelu Maška a následně střelu Butnaru, kterou tečoval jeden z obránců, vyškrábl na roh. V 31. minutě měli první větší šanci hosté, když se v pokutovém území dostal k míči Melka. Jeho první střelu ještě stačil Mleziva vyrazit, ale proti dorážce téhož hráče byl bezmocný.

Další závar před domácí brankou nastal ve 37. minutě, ale domácí obraně se na čtyřikrát podařilo odvracet střely hostů, až ta poslední skončila mimo branku. Čtyřicátá minuta přinesla největší šanci domácích. Štverák rozehrál míč z volného přímého kopu na hlavu Šimáčka, ten jej prodloužil na zadní tyč, od které se odrazil do náruče Kozlíka.

Hosté do druhého poločasu vystřídali brankáře a to se jim mohlo stát osudným. Ve 49. minutě totiž náhradní brankář po nedorozumění v obraně hrál evidentně úmyslně rukama mimo pokutové území. K překvapení všech však hlavní rozhodčí vytáhl pouze žlutou kartu. V 55. minutě skončila šance Šafandy mimo branku domácích. V 59. minutě unikl po levé straně Šimáček, ale jeho centr poslal Štverák pouze do náruče brankáře Rojíka. V 62. a 63. minutě měli hosté dvě dobré šance, ale neproměnili je.

V 66. minutě poslal Beisbier tvrdou střelu na branku hostí, ale nemířil přesně. O utkání rozhodla 70. minuta, když rozhodčí Štrincl ukázal domácímu Žáčkovi červenou kartu za držení pronikajícího soupeře na půlící čáře. Hosté toho dokonale využili, když v následné minutě do otevřené domácí obrany pronikl Říšský a zvýšil na 0:2. Je tak možno konstatovat, že hlavní rozhodčí zcela rozdílně posoudil dva zákroky. Za úmyslné hraní rukou červenou nedal, ale za držení pronikajícího hráče ano. Tyto momenty druhého poločasu sice neovlivnily přímo výsledek zápasu, ale měly na jeho vývoj zásadní vliv. Po druhé brance hosté převzali iniciativu a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto.

Dynamo přes porážku skončilo po podzimní části se ziskem 21 bodů na desátém místě, což mu dává dobrou výchozí pozici pro jarní část soutěže.

FK Horažďovice: Kozlík (46. Rojík) - Čadek, Křivatec, Greger, Mičkal (82. Forman), Beránek (53. Šafanda), Stulík, Melka, Říšský (85. Nauš), Koc, Kotrba. Trenér: Milan Čadek.

Dynamo H. Týn: Mleziva - Butnaru, Žáček, Šimáček, Blacký, Beisbier, Brynda, Šinál, Štverák (80. Šilhánek), Falout, Mašek. Trenér: Karel Krejčí. Rozhodčí: Štrincl, Šauflová a Havel. ŽK 2:2. ČK 1:0. Diváků: 150.