Osvračín – Kvíčovice 3:1 (0: 0)
Sto diváků sledovalo vyrovnanou první půli. Domácí se ujali vedení v 70. minutě, když deset metrů od vápna napřáhl Arkman a skóroval střelou do šibenice. Pět minut poté dal branku Beisbier, který se prosadil ještě v 80. minutě po dorážce. Hosté pět minut před koncem korigovali stav na konečných 3:1.

Draženov – Holýšov B 0:3 (0:0)
Favorizovaní hosté byli fotbalovější, ale domácí dokázali celý poločas vzdorovat. Šance měly oba týmy, za domácí asi největší Steinbach a Řezníček. Ten byl nebezpečný hlavně při přímých kopech. Zejména umístěná střela k tyči gólmana holýšovské rezervy pořádně protáhla. Pak ale domácím, kteří měli k dispozici jen jedenáct hráčů, docházely síly a Holýšovští toho využili. Poprvé v 70. minutě, kdy po straně utekl Manowetz a střelou k tyči načal gólový účet hostů. O chvíli později obešel Kubina protihráče a vystřelil k pravé tyči – 0:2. V 90. minutě fauloval domácí obránce Juráše a penaltu proměnil brankář Třeštík střelou doprostřed branky.


Tlumačov A – Blížejov 4:1 (3:0)
Tlumačovští se ujali v zápase vedení Václavem Ticháčkem, po něm skórovali Zdeněk Bláha a Josef Hruška. Za Blížejov snížil Kadera, ale tříbrankový náskok domácím zajistil opět Bláha. Hosté kvůli zranění dohrávali o devíti.

Poběžovice – Meclov A 1:2 (1: 2)
Za Poběžovice skóroval Schwarz, za hosty se strefili Beran a Timura. Utkání přihlíželo 80 diváků. Pískal rozhodčí Štěpán.

1.FC H. Týn – Bělá 5:0 (2:0)
Hosté se připravovali na kanonýra 1. FC Šota, jehož si hleděli, ale on tentokrát dvakrát přihrál na góly. Po poločase domácí vedli 2:0, v 5. minutě druhé půle už to bylo 5:0. Branky dávali Touš 2x, Anderle 2x a jednou se strefil Kotlan. Výsledek byl vůči hostům až příliš krutý.

Všeruby – Koloveč B 2:5 (1:1)
Více o zápasu na jiném místě této stránky.

Kdyně A – Kout A 2:2 (2:0)
Více se o sousedském derby, v němž Kdyně vedla o dvě branky, dočtete v průběhu týdne.