Chotíkov, hrající I. A třídu, zvítězil nad účastníkem Fincentrum krajského přeboru SK ZČE Plzeň a jeho obranu pokořil hned čtyřikrát. „Hrál se solidní fotbal, ale je to jen příprava. V poločase jsme vystřídali sedm hráčů a v tréninku máme dvacet lidí. Ke kádru z podzimu se teď připojil Martin Lepeška,“ uvedl chotíkovský předseda Luboš Filip. Trenér SK ZČE Petr Kural naopak mužstvo neměl zdaleka pohromadě. „Máme nemocné hráče, nastoupili kluci z béčka a soupeř byl lepší,“ přiznal po porážce 2:4.

Chrást rozdrtil Měčín, ale výsledek mohl být daleko vyšší. „Bylo to herně naprosto jednoznačné. Kovařík sice dvakrát skóroval, ale dalších pět šancí zahodil. Pavel Vaigl po zranění achilovky by se u nás měl zapojit do přípravy a s Doubravkou jednáme o jeho příchodu,“ říká chrástecký prezident Luděk Vokoun.
Bolevec prohrál s kombinovaným mužstvem Vejprnic 1:3 a jeho kouč Petr Nykles měl problémy se složením mužstva. „Bylo nás tak akorát jedenáct. Máme nemocné a zraněné, někteří hráči byli na horách. Bylo to klasické přípravné utkání.“

Stodský Slavoj rozstřílel 6:2 Město Touškov a jeho hráčský kádr zřejmě posílí nový hráč. „Připravuje se s námi obránce Zámeček, který je hráčem Doubravky. Je to na dobré cestě a mohl by nás posílit,“ informoval Václav Štefánek st., manažer Stoda.

Hrála se i přátelská utkání mimo turnaj. Lídr divize z Domažlic doma podlehl německému DJK Vilzing 1:4. Domažlický sportovní manažer ocenil hru soupeře. „Hrají landesligu a jsou silní. My nastoupili v kombinovaném složení. V Německu končí Patrik Hulina a jeho příchod k nám je na dobré cestě.“

Memoriálu Josefa Ibermajera, výsledky 2. kola – skupina A: Bolevec – Vejprnice 1:3 (1:1, Šnaidr – Hora 2, Gratsch), Přeštice – Chlumčany 2:1 (1:1, Uzlík, Přibáň – Milota z PK), Měčín – Chrást 0:5 (0:3, Kovařík 2, Löwy, M. Tyr, Kroc), skupina B: Rokycany – Příkosice 2:0 (1:0, M. Scheinherr, Kubík), Chotíkov – SK ZČE Plzeň 4:2 (3:1, Krásl z PK, Belan, Šulan, Křišťan – Marek z PK, Vohrna), Cerhovice – Koloveč 4:3 (2:2, Kožíšek 2, Tomášek), skupina C: Stod – Město Touškov 6:2 (3:1, Košťál 2, Kaas 2, Lukášek 2 – Žák, O. Karbusický), Rapid Plzeň – Nýřany 0:0, Zbůch – Hořovicko 0:4 (0:2, Zítek 2, Kaufman, Bežo).

Přátelské zápasy: Domažlice – DJK Vilzing 1:4 (0:1, Bezděk), Koloveč – 1. FC Kötzing 0:1 (0:1, Kotáb).