Slavoj Koloveč – Kötzing 3:3 (2:2)
Slavoj Koloveč šel do vedení ve 20. minutě, kdy po pravé straně zatáhl balon Pavlík, našel naběhnutého Lukáše Doška, který si sklepl míč a otevřel skóre utkání. Po standardní situaci hostů to bylo 1:1 a zanedlouho vedl Kötzing už 1:2.Ve 35. minutě rozehrával trestný kop Malý a Vlček z malého vápna hlavou vyrovnal na 2:2.

Do druhé půle vstoupil Slavoj aktivně a dvakrát se dostali do šancí Malý s Kadlecem, ale oba pokusy shodně skončily mimo branku. Po hodině hry šli fotbalisté z Bavorska do vedení po standardní situaci, když se jeden z jeho hráčů trefil hlavou – 2:3. Koloveč vyrovnal na konečných 3:3 v 80. minutě, kdy ideálně vysunul Jan Vůjtěch Pavla Kadlece a ten střelou k bližší tyči vyrovnal.

Roman Baxa k zápasu uvedl: ,,Z naší strany to bylo druhé utkání po měsíci tréninků. Z ofenzivní částí jsme docela spokojeni, přestože jsme neproměnili čtyři vyložené šance. Musíme zapracovat na defenzivě, protože jsme dostali dvě branky ze standardky, což nás docela mrzí, i když jsme v zadních řadách měli nad soupeřem výškovou převahu. Ve druhé půli po prostřídání to bylo směrem dopředu celkem slušné.“ Podle slov kouče se nová posila Tomáš Došek podílel na dvou gólech při sklepnutí balonu. Nedostal se do vyložené šance, ale útok podporoval, byl vidět a podal velmi slušný výkon.

Sestava Slavoje Koloveč: Petr Fillinger - Lukáš Došek, Gabriel, Petr Vlček, Jakub Puchmertl - Jan Pavlík, Kamil Staněk, Michal Fillinger, Vojtěch Mour, Jaroslav Malý - Tomáš Došek. Střídali: Miloš Duchoň, Radek Černý, Jan Vůjtěch, Tomáš Šlajs, Pavel Kadlec. GSM: Milan Lucák, Trenéři: Roman Baxa, Petr Vlček