FK Tachov – Jiskra Domažlice 1:1 (1:1) P 4:3
Tachované si vytvořili od začátku tlak, ale spalovali jednu šanci za druhou. L. Havel pálil velice slabě, Jedlička zase byl u míče později než Horáček v brance Jiskry. Gorelík a Jedlička selhali v dalším minutách a skóre zůstávalo bez branek. Chodové se ozvali až v 19. minutě, ale jejich šanci odvrátil na pozici beka Šindelář. Ve 29. minutě ale udeřili po pěkné akci zleva a nikým neatakovaný Lyoki neměl potíže lehce hlavou skórovat - 0:1. Do konce půle stačili domácí nastřelit Jedličkou tyč. Osm minut před koncem srovnal Doleček na 1:1.

Druhá půle už byla vyrovnanější. Hosté si vytvořili rovněž několik šancí. Žipaj vychytal Lyokiho, zblízka nedal Čadek. Z těžkého úhlu se zkoušel překvapit Horáčka domácí Nevařil, ale ani on neuspěl. Hostující Čadek váhal v 53. minutě a nakonec upadl na malém vápně bez ataku soupeře. Tentýž hráč vsítil gól, ale rozhodčí Štrincl jej pro faul neuznal. I Tachované skórovali v 62. minutě a jejich branka rovněž pro předcházející faul neplatila. Dobře hrající Čadek si nepřišel na Žipaje v závěru duelu. Navíc v 80. minutě zbytečně řečnil, fauloval a po druhé žluté se odporoučel pod sprchy. Domácí zbývající přesilovku promarnili a na řadu přišly penalty. Za domácí proměnili Bizoň, Eliáš, Jedlička, Šácha - nedal Doleček. Za domažlické byli úspěšní Lyoki, Hamor a Kubr. Nedali Halík a hned v úvodu Kubík.

Domažlice: Horáček - Černý, Čadek, Konrády, Hamor, Kubík, Socha, Gut, Kubr, Lešek, Lyoki. Střídali: Halík, Šimůnek, Krásnický a Čapský. Trenéři: Forro a Steinbrücker.