Jiskra Domažlice – TJ Sušice 1:1 (1:1) na PK: 5:6
Obě mužstva podala kvalitní výkon, velmi dobře bránila a vyrážela do rychlých protiútoků. Domácí se ujali vedení ve 24. minutě, kdy se po centru Jakuba Kalného trefil hlavou Tomáš Čadek. Poté po pěkné akci střílel Dominik Gust, ale brankář hostů Pavel Janda (působil ve Viktorii Plzeň) předvedl vynikající zákrok. Ve 37. minutě to bylo 1:1. Po rychlém brejku a kombinaci na pravé straně následoval přetažený centr a Skuhra střelou do protipohybu nedal brankáři Jiskry Čapskému šanci.

I ve druhé půli se hrál velmi dobrý fotbal. Akce se střídaly na obou stranách a vznikly i šance. Díky oběma gólmanům však zůstalo skóre nezměněno i po devadesáti minutách hry. V poslední minutě měli domácí velkou šanci, když po rohu Ljokiho hlavičkoval Strnad těsně vedle branky soupeře.
Při následných penaltách se štěstí přiklonilo na stranu hostů, kteří je vyhráli 6:5 a brali bod navíc. V tabulce patří Domažlicím čtvrté místo se sedmi body. TJ Sušice je o příčku výš na třetím místě s devíti body.

Jiskra Domažlice: Čapský Jakub – Malík Jakub, Černý Patrik, Socha Patrik, Hamor Kolja, Buršík Martin, Ljoki Agon, Čadek Tomáš, Gust Dominik, Schwarz Petr, Kalný Jakub, Šimůnek Jakub, Strnad Petr, Kohout Jan, Krutina Tomáš. Trenéři: Martin Steinbrücker a Ferdinand Forro. Rozhodčí: Kasl - Kopejtko, Špoták.

Mladší dorost Jiskry Domažlice hrál proti stejnému soupeři a utkání skončilo 4:4, na pokutové kopy zvítězili rovněž hosté ze Sušice. V dalším kole zajíždí starší dorost Jiskry na půdu silného Tachova. Mladší dorost má opět volno. Bohužel, návrat k původnímu systému soutěže se nepovedl a do soutěže se přihlásilo jen sedm týmů.