Dorostenecká soutěž v krajském přeboru se opět vrátila k systému starší a mladší (budou startovat ročníky 1995 - 1996). Bohužel mladší dorost přihlásilo jen osm mužstev.

Kádr v létě opustili pouze dva hráči, talentovaný brankář Vladimír Horáček z SK Kdyně 1920, jehož by ale Jiskra ráda získala na přestup, a Jiří Jurko. O služby tohoto hráče Dynama H. Týn jeví eminetní zájem konkurenční 1. FC H. Týn. Trenéři Martin Steinbrücker a Ferdinand Forro mají zájem, aby i nadále v kádru působili hráči, jimž v létě skončilo hostování nebo střídavé starty. Jedná se o Patrika Halíka a Patrika Černého z Lokomotivy Hostouň a Petra Schwarze z SK Kdyně 1920. Trenéři věří, že se s mateřskými oddíly těchto hráčů dohodnou na pokračování jejich angažmá v Jiskře.

„Vzhledem k tomu, že do soutěže sestoupily kluby ZČE a Slávie Vejprnice, chtěli bychom skončit do třetího místa,“ říká trenér Forro o cílech do nadcházející sezony.

Dorostenci Jiskry budou trénovat třikrát týdně a o víkendech je čekají zápasy. V úvodu přípravy se zaměří na fyzičku a nácvik herních situací. Starší dorost se utká 23. července s ligovým dorostem Senca Doubravka, 29. července od 18.00 v Tlumačově s muži domácího Startu, 7. srpna s dorostem FK Holýšov, 12. srpna nastoupí od 18.00 v Únějovicích proti mužům Slavoje Koloveč B. Mezitím je naplánováno utkání s rezervou třetiligové Jiskry v rámci tréninku. V jednání je ještě zápas na poslední víkend před zahájením soutěže.

Pro mladší dorost jsou zatím utkání v jednání. V sobotu ale sehrál první přípravný zápas v Blížejově, kde v kombinované sestavě (nastoupili i hráči ročník 95 - 96) i přes převahu hlavně ve druhé půli prohrál 3:2. Branky Jiskry vstřelili Kubr a Schwarz.