Jiskra Domažlice - MAS Sez. Ústí B 3:0 (2:0)
První šanci měli domácí ve 4. minutě, ale Staněk hlavou po Leitlově rohu mířil z malého vápna vedle Slavíkovy tyče. O chvíli později se do brejku dostal na druhé straně Prášek, ale křižující Tesař mu skluzem před šestnáctkou míč vypíchl. Ve 20. minutě přišel Bezděkův průnik po pravé straně zakončený centrem, který hosté srazili na další roh. Leitl jej rozehrál přesně na hlavu Bauera a ten se z malého vápna trefil k levé tyči – 1:0. Hned po rozehrávce hostů vybojoval ve středu hřiště míč Mužík, zatáhl jej před šestnáctku soupeře, přistrčil nabíhajícímu Hulinovi, kterého zastavil jeden z hostujících zadáků, míč se odrazil k volnému Havlíčkovi a ten se z deseti metrů trefil pod „víko“ – 2:0.

Hosty druhá branka vybudila. V 26. minutě po Horkově centru mířilnehlídaný Fischer hlavou vedle a ve 32. minutě musel předvést Mleziva perfektní zákrok, aby na roh vytlačil míč, směřující po Pavličkově střele do jeho pravé šibenice. Po jeho rozehrání vznikla před domácí brankou mela, ale nakonec se k odraženému míči dostal Mleziva a chytil jej. Domácí se vrátili do hry ve 35. minutě. Do brejku se dostal domácí Bezděk, ale vybíhající Slavík stačil jeho střelu tečovat na roh. Po Leitlově rozehrání a hlavičce Bauera stačil hostující zadák míč odvrátit z brankové čáry. Když si pak se slabou střelou Brůžka poradil Mleziva, šlo se do kabin.

Do druhé půle nastoupili hosté aktivněji. V 56. minutě pronikl po levé straně Nenička, na jeho centr si naskočil Fischer, ale hlavou z malého vápna mířil nad domácí branku. Poté musel další centr hostujícího Neničky vyboxovat Mleziva, jenž po hodině hry vytáhl pěknou Holubovu střelu z 22 metrů nad břevno své branky. Domácí se probudili v 66. minutě, kdy se po levé straně prodral Bárta, uvolnil se, našel nabíhajícího Havlíčka, ale jeho přihrávku hosté odvrátili na roh. Ten rozehrál zleva Leitl, nejvýše vyskočil střídající Hartl a hlavou zvýšil na 3:0.

V 76. minutě si střídající domácí brankář Lorenc při své divizní premiéře poradil s technickou střelou Pavlička a o dvě minuty později měli domácí štěstí, protože pronikající Prášek obešel vybíhajícího Lorence a vracející se Tesař mu stačil v poslední chvíli míč před odkrytou brankou ukopnout. V 81. minutě minul Mužík hostující branku a vzápětí stačil brankář Slavík skluzem odvrátit Staňkův centr před nabíhajícím Hartlem na roh. Ten rozehrál Mužík, v nastalém zmatku před brankou hostů se k míči dostal Bauer, ale jeho střelu hosté odvrátili. Pět minut před koncem našlápl k brejku domácí Havlíček, ale místo přihrávky na volné spoluhráče volil střelu z šestnáctky a minul pravou tyč branky vybíhajícího Slavíka.

V 88. minutě zahrál krátkou „malou domů“ domažlický Tesař, míč doběhl Holub, ale jeho střelu zleva z deseti metrů Lorenc vyrazil. Míč směřující do odkryté branky odvrátil Bauer, trefil však jen soupeřova útočníka a teprve poté stačil Lorenc odražený míč zachytit. Když se v 90. minutě nepodařilo domácím nic vytěžit ze závaru před Slavíkovou brankou, ozval se závěrečný hvizd rozhodčího Peška a vypukla oslava domažlického postupu do České fotbalové ligy.

Jiskra Domažlice: Mleziva (69. Lorenc) – Staněk, Tesař, Bauer, Bárta – Leitl (64. Hartl), Šámal, Hulina, Mužík (86. Cihlář), Havlíček – Bezděk. Trenér: Zdeněk Michálek.
Sez. Ústí B: Slavík – Tomeček, Jelen, Chotovinský, Kvasnička – Horka, Pavličko, Brůžek, Nenička – Prášek, Fischer. Trenér: Milan Škarda. Rozhodčí: Pešek, Bez karet, Diváků: 560.