Jiskra Domažlice – Sokol Ovčáry (13. místo /1 bod) – (7. místo/3 body)
neděle 10:15 hodin

Jiskra ještě v pátek trénovala a připravovala se na těžkého soupeře. Kádr je v pořádku, avizovaná posila Martin Knakal prozatím ještě Domažlice neposílí. Trenér Zdeněk Michálek má soupeře předčteného. „Známe sílu jejich kádru. Opírají se o tři exligisty, Ference Rotha (Slavie, Bohemians) a dále mladoboleslavské Dittricha a Cigánka. Měli bychom potvrdit bod z Králova Dvora a v domácím prostředí zvítězit. Respektujeme sílu Ovčárů, ale budou to mít u nás těžké. Věřím, že nás opět přijde povzbudit hodně diváků,“ uvedl k utkání kouč Zdeněk Michálek.

Český Krumlov – Slavoj Koloveč
(16/1) – (12/1)
neděle 17:00 hodin
Slavoj Koloveč nevstoupil do sezony dobře. Po dvou domácích utkáních má na svém kontě pouhý bod za remízu. Po zdravotní stránce není v pořádku Roman Baxa (pata). „Uvidíme po pátečním tréninku, jak na tom bude. Dlouhodobě zraněný je Jan Vůjtěch (únavová zlomenina), Vlastimil Kožíšek netrénoval celý týden a má nějakou virózu,“ uvedl trenér Roman Vyleta a pokračoval: „Jedeme do Krumlova s tím, že se nám dvě domácí utkání nepovedla. Zápas se Slavií B mě tolik nemrzí, protože měla kvalitní mančaft a náš výkon zas tak špatný nebyl,“ říká Vyleta. Mrzí jej pouťové utkání s Rokycany. „První poločas byl z naší strany statický. Kluci by měli v Krumlově podat lepší výkon, který by vedl k zisku bodů. Máme dostatečně široký kádr. Hráči, kteří dostanou příležitost, se musí o místo poprat,“ dodává Vyleta.

Slávie Vejprnice– Dynamo H. Týn (9/3) – (16/0)
neděle 17:00 hodin
Dynamo je po dvou kolech bez bodu. A to se skóre 3:9. Jako ostudné označil utkání Dynama s Chotíkovem horšovskotýnský předseda František Cihlář. „Hráči zápas nezvládli po všech stránkách. Mám na to svůj názor, který nebudu prezentovat. Pro nás to byl jeden z mála soupeřů v krajském přeboru, kterého jsme měli porazit. Ještě jsem pět branek na domácím stadionu nedostal, proto jsem obrovsky zklamán! Byl to zkrat celého mužstva,“ říká rozezlený Cihlář. Trenér Karel Krejčí se ale jen tak nevzdává. Do úzkého kádru se mu podařilo získat záložníka 1. FK Příbram B Jakuba Pazderníka. ,,Díky mým známostem jej pan Stárka, majitel Příbrami, uvolnil zadarmo, ať si to všichni uvědomí. Sám jsem si jej zaregistroval. Když mně Domažlice nevyšly vstříc, musel jsem se na tuto situaci reagovat,“ říká Krejčí. Ve Vejprnicích podle jeho slov nemá Dynamo co ztratit. „Doma jsme měli sedm vyložených šancí a vstřelili jediný gól. Soupeři tam spadlo vše, na co sáhl. Obranná činnost v čele s brankářem byla hrozná,“ dodává Krejčí.

FK Holýšov – Čechie Příkosice (8/3) – (11/2)
neděle 17:00 hodin
Holýšov bude hrát bez distancovaného Černohorského poprvé před domácím publikem a bude chtít této výhody využít.

Jiskra Domažlice B – VD Start Luby(4/5) - (11/2)
neděle 14:00 hodin

Benfika si poradila s nováčkem s Plzně Černice na jeho překrásném stadionu 4:0. Luby hrají dosti tvrdý fotbal na hranici pravidel. Pokud je Béčko nepodcení, tak by to měla být jednoznačná záležitost.