Milevsko – Marila Votice 0:3 (0:1)
V prvním poločase se hrála vyrovnaná, bojovná partie. Nejprve hostující Jurdík po rohu Pilíka vyzkoušel domácího gólmana, Milevští kontrovali hlavičkou po standardní situaci nad. Ve 14. minutě unikl Pilík a jeho centr líznul hlavou do sítě Polodna – 0:1. Vzápětí Jurdík pálil do břevna, a to bylo ze strany Votic vše. Domácí toho vepředu také moc nevymysleli, dvakrát vystřelili, jeden míč zpacifikoval Novák, druhý letěl nad.

Po přestávce zvýšili hosté aktivitu, přitlačili domácí na jejich polovinu a začaly přicházet šance a góly. Závar po centru Waltera uhasila obrana a dvě střely Waltera vyrazil gólman. V 80. minutě si gólman Milevska poradil po centru Pilíka s hlavičkou Faitla, i s dorážkou Jurdíka, ale na Pilíkovu tečovanou střelu již nestačil – 0:2.

Závěr patřil Pilíkovi a střídajícímu Rodriguesovi. První akci Pilíkovi vyrazil brankář, ale Rodrigues po nabídce Pilíka již hlavou potřetí rozvlnil milevskou síť.
Trenér Votic Ivan Pihávek byl zápase spokojený. „Vítězství vypadá pohodově, ale první poločas byl bojovný a trochu jsme se trápili. Gól nám ale dal trošku sebevědomí. Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii a gólů jsme mohli dát daleko víc, když jsme netrefovali prázdnou bránu,“ a oddechl si: „Jsem rád, že jsme po dvou prohraných zápasech zabrali, i když soupeř byl kvalitativně na horší úrovni, než průměrné týmy divize.“

Branky: 14. Polodna, 80. Pilík, 88. Rodrigues. ŽK: 3 – Faitl, Veselý. Poločas: 0:1.

Votice: Novák – Viskup, Faitl, Andrejevič, Bareš – Pilík (89. Šorna), Polodna, Mojdl (84. Macháček), Walter – Veselý (76. Rodrigues), Jurdík.