Graffin Vlašim B – Motorlet Praha 4:5
V úvodu zápasu hýřili aktivitou více domácí, ale jako první skórovali hosté. V 9. minutě zužitkoval parádní pas z levé strany Pyšek a prostřelil bezmocného Drápelu. Domácí mohli odpovědět vzápětí, kdy po Borkovcově přímém kopu zakončoval na zadní tyči Císař, ale jeho pokus brankář Foferka s pomocí obránců uklidil do bezpečí. Hosté se mohli opět ve vápně prosadit po jednom z centrů, ale vše zhatil kapitán Veselý obětavým skluzem. Další šanci měla Vlašim, ale Jícha na pas od Borkovce nedosáhl. A opět přišel trest. Dobře zahraný signál z rohového kopu uklidil po odrazu do sítě Belan - 0:2. Hosté byli i nadále nebezpeční, ale i Vlašim se snažila směrem dopředu, avšak scházela přesnost. V 38. minutě byl faulován v šestnáctce Borkovec a penaltu proměnil J. Petrů - 1:2. Domácí zřejmě ještě slavili snížení, když se kolem nich prohnal Brodský, jeho střelu Drápela neudržel a pouze přihlížející obránce předběhl Šafránek a zakončil - 1:3.

Druhý poločas začal smrští domácích šancí. Ovšem Jíchovu zablokovali obránci, Janda se střelou váhal až prováhal a Jícha místo střely volil přihrávku. A tak Motorletští ukázali domácím, jak na to, v 65. minutě se prosadil opět Pyšek a chvíli po něm zakončil Šafránek - 1:5. Domácí se ale nevzdali a pavučinu v hostující síti vymetl Stejskal. Vlašim se vrhla do útoku. Jícha vybojoval roh, po němž se v pokutovém území zorientoval nejlépe Janda – 3:5. Postaráno bylo i o infarktový závěr, kdy další závar proměnil ve snížení na 4:5 kanonýr Jícha. Vyrovnání ale nepřišlo, když nejnebezpečnější byla hlavička po rohu nad.

Branky: 38. J. Petrů (z PK), 75. Stejskal, 77. Janda, 80. Jícha - 9. a 65. Pyšek, 39. a 72. Šafránek, 30. Belan. Bez karet. Rozhodčí: Němec - Vrzal, Ratajová. Poločas: 1:3.

FC Graffin Vlašim B: Drápela - Veselý (65. Peroutka), Petrů, Císař, Žovinec - Novák, Vebr, Janda, Haluška (53. Stejskal) - Borkovec, Jícha.