Graffin Vlašim B – Jiskra Domažlice 4:4 (3:2)
Souboj s vedoucím celkem tabulky začala Vlašim na menším hřišti v Kácově lépe a již v 7. minutě šla díky zásahu Jandy do vedení - 1:0. Hosté se však nenechali zaskočit a v jinak bojovném utkání dokázali poměrně brzo srovnat, když se po čtvrt hodině hry trefil Tesař - 1:1. Hosté si chtěli odvézt tři body a o sedm minut později je k tomuto cíli přiblížil svou trefou Braun - 1:2. Vlašim však nechtěla dát svou kůži lacino a Janda svým druhým gólem v utkání vyrovnal na 2:2. Do poločasové přestávky stačil zápas ještě otočit ve prospěch domácích Bálek - 3:2.

Do druhého dějství vstoupila Vlašim klidněji a ještě větší klid přidal v 60. minutě Borkovec, který zvýšil náskok na 4:2. To však zřejmě vneslo uspokojení do řad domácích a ti o dvě minuty později o svůj dvougólový náskok přišli, když Mužík trefou z první do šibenice hostům zařídil kontaktní branku - 4:3. Diváci v Kácově viděli gólové hody, které zakončil vyrovnávací brankou na konečných 4:4 Bezděk.

„Bylo to oboustranně bojovné utkání, ale zápas svou kvalitu měl. Bavit se museli především diváci, kteří viděli poměrně dost branek. My jsme měli další šance, které bohužel zůstaly neproměněny a tím pádem se nám nepodařilo získat tři body. Ovšem soupeř tam měl také nějaké šance. Náš celek si měl hlavně pohlídat svůj dvoubrankový náskok,“ řekl po utkání trenér Vlašimi B Martin Müller.

FC Graffin Vlašim B: Kulovaný - Novák, Veselý, Císař, Švamberg - Borkovec, Janda, Peroutka, Norek (76. Haluška) - Bálek, Jícha. Trenér: Martin Müller.
Jiskra Domažlice: Mleziva – Strejc, Bauer, Tesař, P. Cihlář – Bezděk (85. Havlíček), Donko (20. Hulina), Braun, Leitl – Mužík, Bahleda (87. Mašek). Trenér: Zdeněk Michálek.