Tábor – SK Benešov 0:0

Utkání příliš krásy nepobralo. Hrálo se prakticky bez šancí. Hosté se od začátku zaměřili na bezchybnou obranu, s kterou vydrželi až do konce. Ani domácí neohrozili gólmana Capoucha, přestože měli míč častěji na svých kopačkách.

Vzrušení přišlo až deset minut před vyplněním normální hrací doby. Po rohovém kopu benešovský P. Štěpán vykopával míč z brankové čáry. Štěstí stálo na straně Benešova i po hlavičce Havlíčka, který odvracel míč a ten skončil na břevně. Závěr přinesl několik strkanic a pětiminutové nastavení, ve kterém si hosté vybojovaný bod už vzít nenechali.

Asistent trenér Benešova Martin Bárta řekl k utkání: „Tohoto bodu si velmi ceníme, protože na téhle horké půdě, na jaké jsme hráli to bereme jako vítězství. S bodem jsme spokojený, kluci se koncentrovali na hru. Vyválčili jsme plusový bod do tabulky pravdy. Věděli jsme, že zápas nebude jednoduchý, ale realita byla ještě někde jinde.“

Rozhodčí: Kembický. ŽK: 2/Žák, Hrubý, Kučaba, Zoubek. Diváci: 200.
SK Benešov: Capouch – Zoubek, Hrubý, Žák, Chomát – Bredler (41. P. Štěpán) – O. Štěpán, Havlíček, Prikner (92. Šmejkal), Kučaba – Veinlich (87. O. Páv).