Koloveč – Tábor 1:2
Domácí se snažili o ofenzivní fotbal, ale opět doplatili na slabou produktivitu. Došlého šanci brankář zlikvidoval a stejně tak si poradil i se stoprocentní tutovkou Pavlíka. Potom dlouhý nákop tečoval hlavou do vlastní branky stoper R. Černý, a když vzápětí přidal druhý gól hostů Prášek, začali už hrát domácí pod velkým tlakem. Pavlík sice snížil, ale na pokyn asistenta na lajně se pískal ofsajd.
Druhý poločas se Koloveč prosazovala dobrou kombinační hrou, v útočné fázi však hráči volili vždy špatné zakončení. Dvaadvacet minut před koncem sice Došlý snížil na rozdíl jedné branky, přišly i další šance na vyrovnání, ale toho se už domácí nedočkali. Porážka byla zcela zbytečná.
Poločas: 0:2. Branky: 68. Došlý – 21. vlastní R. Černý, 22. Prášek. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 3:1. Diváků: 260.
Koloveč: Bojčuk – L. Došek, R. Černý, Brož, Tomášek – Baxa (85. Šlajs) – Duchoň, Bereczký – Došlý, Kožíšek (54. Kadlec), Pavlík (78. Vršecký). Trenér Roman Vyleta.

Votice – Tachov 1:2
Překvapivá výhra Tachova se zrodila po takticky velmi dobrém výkonu. Pozorná defenziva s rychlými protiútoky na domácí platila. V prvním poločase se Votice dostaly jen do jediné šance, ale střelu Mojdla tečoval Tušl na roh. Na druhé straně Hudec uvolnil Dvořáka, ale jeho střelu votický brankář chytil.
Po obrátce šel míč po ose Habart – Hudec – Hutta a posledně jmenovaný se z dvaceti metrů trefil k tyči. Domácí se snažili o vyrovnání, ale brejky Tachova byly smrtící. Habart obešel tři hráče, gólman však domácí ještě podržel. Deset minut před koncem však Hudec přihrál Machačovi a ten už brankáře přehodil přesně. Votice jen snížily až v samotném závěru utkání.
Poločas: 0:0. Branky: 90. Rodrigues – 56. Hutta, 80. Machač. Rozhodčí: Stiegler. ŽK: 3:1. Diváků: 160.
Tachov: Pták – L. Viterna (46. Mráz), Tušl, Kaše, J. Viterna – Hutta – Hudec, Folejtar – Dvořák (70. Šácha), Machač (85. Hobza), Habart. Trenér Jaroslav Pták.

Rokycany – Dukla B 0:0
Pražané byli většinu utkání fotbalovějším a kombinačně lepším celkem. Do rychlého vedení však mohl jít rokycanský nováček, když Kubík už v sedmé minutě postupoval od půlky sám na brankáře, který však jeho střelu vykopl. Domácí se dostali do dalších dvou šancí, ale Dukla postupně získala převahu a v závěru poločasu mohla skórovat.
Ve druhé půli pokračovali hosté v kvalitním výkonu a gólman Vild vychytal jejich dvě jasné šance. Domácí se soustředili na obranu, chodili do brejků a nakonec mohli rovněž jít do vedení. Po standardních situacích Šíša dvakrát přestřelil.
Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:1. Diváků: 140.
Rokycany: Vild – Jícha, Hereit, J. Procházka, Jedlička – P. Aubrecht, Tobrman (70. Vaščák), F. Procházka, J. Scheinherr (57. Šíša) – Kubík, Kocour (80. Drahoňovský). Trenér Pavel Aubrecht.

Ostatní výsledky: Slavia Praha B – Čížová 3:0 (1:0, 43. Prošek, 62. Zákostelský, 74. Veselý), Bohemians 1905 B – Štěchovice 0:2 (0:1, 20. Mařík, 71. Jelínek), Strakonice – Benešov 0:1 (0:0, 65. D. Němec), Hořovicko – Horní Měcholupy 1:2 (1:2, 4. Nademlejnský – 22. Zdeňka, 43. Sivrič), Český Krumlov – Milevsko 0:0.