Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Divize: Rokycany i Koloveč prohrály, Tachov zažil přestřelku

Plzeňský kraj - Fotbalová divize pokračovala třetím kolem. Kolovečský Slavoj hrál v nové sezoně poprvé venku, v Českém Krumlově na půdě nováčka vstřelil vedoucí gól, ale nakonec prohrál

29.8.2011

Společný snímek fotbalistů divizního Slavoje Koloveč v sezoně 2011/2012.Foto: Aleš Malár

Rokycany – Slavia B 1:2
Domácí nováček dokonale potrápil favorizované Pražany. Ve vyrovnaném prvním poločase po trestném kopu Jedličky už směřoval míč do branky, ale hostující Dostál ho v poslední chvíli vykopl. Po přestávce se aktivnější Slavia ujala vedení a v dalších minutách brankář Vild vychytal další dvě šance. Přesto se Rokycanům po rohu podařilo vyrovnat a vypracovali si ještě dvě brankové příležitosti. V závěru však ztratili na polovině míč a Slavia chybu potrestala rozhodujícím gólem. Před pěknou návštěvou se hrál výborný fotbal.

Poločas: 0:0. Branky: 68. P. Aubrecht – 53. Čepelák, 86. Duranski. Rozhodčí: Pechanec. ŽK: 1:1. Diváků: 840.
Rokycany: Vild – J. Scheiherr, Hereit, J. Procházka, F. Procházka – L. Aubrecht, Vaščák, Tobrman (60. Kocour), Jedlička (85. Jícha) – P. Aubrecht (82. Šíša), Kubík. Trenér Pavel Aubrecht.

Tachov – H. Měcholupy 3:4
V dramatickém duelu plném zvratů získali fotbalově vyspělí hosté rychle dvoubrankový náskok a domácí přehrávali. V dalších minutách se Tachov dostal do hry, ale Dvořák nevyužil velkou šanci. Teprve po přestávce se domácí střelecky prosadili a během sedmi minut dokázali vyrovnat. Hosté ale opět zabrali, dalšími góly se dostali do dvoubrankového vedení a Tachov stačil v závěru jenom snížit. Hrál se oboustranně výborný a rychlý fotbal, který by byl zcela určitě ozdobou i vyšší soutěže.

Poločas: 0:2. Branky: 50. Dvořák, 57. Hudec, 84. Tušl – 12. a 79. Böhm, 14. Folwarczny, 60. Štengl. Rozhodčí: P. Berka. ŽK: 1:2. Diváků: 160.
Tachov: Pták – Tušl, L. Viterna, Hobza, Mančal (87. Chmiel) – Habart (46. Janoušek), Hutta (67. Žemlička) Hudec, Folejtar – Dvořák, Machač. Trenér Jaroslav Pták.

Č. Krumlov – Koloveč 2:1
Ve vyrovnaném prvním poločase měl hned ve třetí minutě stoprocentní gólovku domácí nováček, ale střela mířila vedle branky. Po patnácti minutách hry se v koncovce osmělili i hosté a pěknou ránu Brože z pětadvaceti metrů krumlovský brankář s námahou vyrazil. Nebezpečně vypálil i stoper R. Černý, jeho střela však minula branku jen o centimetry. Ve druhých pětačtyřiceti minutách Jihočeši zvýšili aktivitu a Koloveč se těžko dostávala před jejich branku. Přesto třináct minut před koncem Došlý parádní střelou z otočky zajistil hostům vedení. Domácí však za chvíli skóre vyrovnali a vzápětí utkání rozhodli.

Poločas: 0:0. Branky: 79. Kroupa, 80. Sivák – 77. Došlý. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 2:5. Diváků: 310.
Koloveč: Bojčuk – L. Došek, R. Černý, Duben, Puchmertl – Brož, Linhart, Bereczký – Pavlík, Kouba (55. Kožíšek), Došlý. Trenér Roman Vyleta.

Ostatní výsledky: Strakonice – Hořovicko 1:0 (0:0, 90. Halama), Votice – Bohemians 1905 B 5:0 (2:0, 30. Andrejevič, 45. Jurdík, 54. Polodna, 67. Čupr, 76. Walter), Dukla Praha B – Tábor 2:1 (2:0, 21. Čapek, 28. Jíra – 77. Pavličko), Benešov – Čížová 4:0 (0:0, 53. a 70. Veinlich, 60. Turek, 65. Žák), Milevsko – Štěchovice 2:0 (0:0, 68. a 88. Barda).

Fanoušci jsou nároční, ale dokáží nás hlasitě ocenit

Loučim – V neděli 15. října odpoledne se v restauraci pana Matějky uskutečnilo další setkání přátel harmonik, tentokrát s hojnou bavorskou účastí nejen nástrojů, ale i obecenstva z okolí Degendorfu.

Zloděj ukradl ve Všerubech motorovou pilu

Všeruby – Neznámý pachatel v průběhu uplynulého měsíce ve Všerubech prošel neoploceným pozemkem ke kůlně, kde odstranil visací zámek zajišťující její dveře.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.