TÁBOR – ZLIČÍN 2:1 (1:0) – Táborští se dočkali a vyhráli poprvé od 24. října, kdy na domácím hřišti porazili Doubravku. Do vedení se dostali ve 40. minutě Nohavou a krátce po přestávce přidal druhý gól Kučera. Řadu dalších šancí ještě propásli, a když po chybě Stoszka snížil v 65. minutě Šindelář, až do konce zápasu se báli o výsledek.
Branky: 40. Nohava, 46. Kučera – 65. Stoszek, ŽK 1:1. řídil Garaja, 150 diváků.

Tábor: Blažek – Kalášek, Hunal, Vavřina, Šahajda – Nohava (88. Škrábek), Fořt, Komárek, Rabiňák – Stoszek (84. Král), Kučera (90. Majer). (kli)

STRAKONICE – TŘEBOŇ 2:1 (0:0) – Tři body domácích byly vybojované, skóre museli otáčet. I když v celém utkání byli lepší, měli více ze hry a více šancí. V prvním poločase ale jejich střely mířily buď mimo, nebo si s nimi poradil gólman Jakub Skála. Hosté zahrozili až těsně před přestávkou, střela Leštiny šla vedle. Po obrátce byli v tlaku Strakoničtí, byli to však Třeboňští, kdo otevřel skóre v 60. minutě z ojedinělé příležitosti, kdy brankář Rojík vyrazil míč a s dorážkou si poradil Leština. Domácí se dál tlačili dopředu a dočkali se v 75. minutě: Křiváček vyrovnal také z dorážky. Chvíli nato se do vápna hostů prodral Kotrba, jeho dobrý pokus z úhlu Skála vyrazil, ale na dorážku Glazunova byli všichni krátcí - 2:1. Poté se zápas už jen dohrával.
Branky: 75. Křiváček, 78. Glazunov – 60. Leština. Rozhodčí: Pastyřík – Hudeček, Svatík. Diváků: 208.

Strakonice: Jaroslav Rojík – Listopad (70. Křiváček), Legdan, Peroutka, Šimánek – Horejš (29. Říský), Benedikt, Bambule, Kotrba – Glazunov – Káník (66. K. Cibulka).

Třeboň: J. Skála – Bláha (80. Wolf), Malý, Peterek, Procházka – Houdek (88. Svoboda), Pintér, Janoušek, Sláma – Leština, Příhoda (35. Maxa). (miv)

PŘÍBRAM B – S. ÚSTÍ B 2:0 (1:0) – V první půli byli nebezpečnější hosté, ale Příbram několikrát podržel gólman Rondzik. Domácí si do půle připsali jedinou střelu mezi tři tyče, která ale znamenala vedení. Branku díky svému důrazu vstřelil Tomáš Wágner. Hrálo se vyrovnané utkání, v němž za stavu 0:0 hosté nevyužili tří velkých šancí. Horka, Brůžek i Hojdar mohli dát gól, ale neuspěli, a tak domácí se štěstím trestali. Příbram se dostala do vedení po chybě gólmana Varyše, který vyběhl na vápno, nezachytil balon, Wágner po nedorozumění obrany hostů pohodlně skóroval. Ve druhém poločase pokračovala vyrovnaná partie, Jihočeši dostali druhý gól po Pilíkově centru před branku, šanci přetavil ve druhý gól Pavel Ricka.
Branky: Wágner, Picka. Rozhodčí: Hudeček - Janoch, Grimm.

S. Ústí: Varyš – Hric, Martínek, Novák, Jan Chotovinský – Nenička (82. Převrátil), Dobal, Jelen, Hojdar – Horka, Brůžek. (boš)