Doubravka prohrála a je v ohrožení

Plzeňský kraj - Vedoucí Domažlice neuspěly v 18. kole divize na půdě Hořovicka, Doubravka prohrála také a nováček z Kolovče doma remizoval.

28.3.2011

JEN BOD vytěžili v domácím prostředí v zápase s rezervou Vlašimi fotbalisté Kolovče. Na snímku bojuje o míč domácí Lukáš Došek (vpravo) s jedním z hráčů hostů.Foto: Deník/ Václav Tauer

Doubravka – Litol 0:1
Dlouhý míč z výkopu hostujícího brankáře přeskočil doubravecké stopery a Cáska šanci proměnil v rychlý vedoucí gól. Zaskočení domácí sice získali převahu, ale od druhého gólu je na druhé straně zachraňoval Kunc, který vyškrábl střelu Cásky. Do šance se dostal až Šimr, ale nastřelil jenom brankáře.

Po obrátce měla Doubravka velkou převahu, P. Krejčí, Sýkora, Petrželka a Švec gólové šance nevyužili. I po vyloučení Smíška tlak pokračoval, v koncovce domácích však vládla velká bezradnost.

Poločas: 0:1. Branka: 9. Cáska. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (63. Smíšek). Diváků: 100.
Doubravka: Kunc – P. Krejčí, D. Novák, Smíšek, Řezáč – Došlý (55. Brož), Šimr, Sýkora, Petrželka – Švec, Pavlík. Trenér Roman Vyleta.

Hořovicko – Domažlice 2:1
První zahrozili Bahledou a Leitlem hosté, kteří se také ujali vedení ukázkovou křížnou střelou Bahledy z voleje namířenou přesně k tyči. Otřesení domácí se za chvíli vzpamatovali a po faulu na Štěpničku vyrovnal z penalty Kaufman. Týž hráč se za pár minut trefil opět přesně a Hořovicko šlo do vedení.
Ve druhém dějství se Domažlice dostaly do trvalého tlaku, ale většina jejich akcí končila bez přesného zakončení před pokutovým územím. Jen střela Bahledy mohla znamenat vyrovnání, ale domácí gólman Mojžíš svůj tým podržel. Navíc sudí odpustil domácím penaltu za hraní rukou ve vápně.

Poločas: 2:1. Branky: 28. z PK a 38. Kaufman – 17. Bahleda. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 1:2. Diváků: 250.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Tesař, Bauer, P. Cihlář – Bárta (46. Hulina), Braun, Šámal (79. Donko), Mužík – Bahleda (69. Bezděk), Leitl. Trenér Zdeněk Michálek.

Koloveč – Vlašim B 2:2
Odražený míč poslal ze šestnácti metrů do šibenice Vůjtěch, ale hosté vyrovnali po rohu hlavičkou Tafata. Podobný scénář měl i druhý poločas, ve kterém poslal domácí opět do vedení Šperl z trestného kopu. Tafat pět minut před koncem srovnal.

Poločas: 1:1. Branky: 18. Vůjtěch, 57. Šperl – 40. a 85. Tafat. Rozhodčí: Bacík. ŽK: 3:2. Diváků: 450.

Koloveč: Makó – L. Došek, R. Černý, Parlásek, Milota – Černohorský, Duchek, Vůjtěch (64. Duchoň), Šinál (46. Kožíšek), Baxa (80. Doležal) – Šperl. Trenér Karel Krejčí.

Ostatní výsledky: Příbram B – Sezimovo Ústí B 2:0 (1:0, 41. T. Wágner, 50. Ricka), Bohemians 1905 B – Votice 1:0 (0:0, 84. Cseh), Motorlet – Benešov 1:1 (1:0, 45. Pyšek – 60. Žák), Tábor – Zličín 2:1 (1:1, 42. Nohava, 48. Mir. Kučera– 65. Šindelář), Strakonice – Třeboň 2:1 (0:0, 75. Křiváček, 79. Glazunov – 71. Leština).

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 180 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 180 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nutná praxe v oboru., POUZE E-MAILOVÝ KONTAKT!. Pracoviště: Imstavex s.r.o. - pracoviště staňkov, Plzeňská, č.p. 350, 345 61 Staňkov. Informace: Kateřina Kurfiřtová, +420 602 697 505.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 250 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci Dokumentační pracovnice v nemocnici. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18250 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Dokumentační pracovnice na chirurgickém oddělení. Dovolená 5 týdnů/rok, příspěvek na penzijní připojištění, stravování.. Pracoviště: Domažlická nemocnice, a.s., Kozinova, č.p. 292, 344 01 Domažlice 1. Informace: Marcela Blažková, +420 379 710 261.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 25 000 Kč

Svářeči Svářeč/ka CO2. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: - ruční svařování dílů a jejich kompletace dle výkresové dokumentace, - znalost svařování TIG výhodou, nutná znalost čtení technické dokumentace, - pracovat samostatně a spolehlivě, být manuálně zruční a flexibilní, vysoké nasazení a odpovědnost za kvalitu své práce, Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13.mzda, příspěvek na penzijní pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce, plně hrazené 60 Kč stravenky, pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení...), finační ohodnocení dle vaší kvalifikace a výkonu v pravidelném výplatním termínu, možnost pracovního růstu a nástup možný ihned, dle dohody, Kontaktujte nás osobně, e-mailem nebo telefonicky po-pá 7,00 - 15,00 hod.. Pracoviště: Wuppermann systemtechnik s.r.o., MUDr. Šlejmara, č.p. 609, 345 62 Holýšov. Informace: Ivana Boudová, +420 735 170 461.

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 73 Kč

Ostatní technici elektronici OPRAVÁŘ - TRAKTORISTA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: praxe, Mzda: 70 Kč/hod. Pracoviště: Mirabo a.s., 344 01 Domažlice 1. Informace: Zdeněk Forst, +420 723 023 838.

VYPUŠTĚNO. Během letní odstávky je každoročně bazén vypuštěn a probíhá důkladné vyčištění bazénové vany.

Renovace domažlického bazénu vyjde na 291 milionů

Z představení knihy Kantor v bělské ZŠ.

Kniha připomíná bělského kantora Vladislava Taubenhansla

Projektu ZUŠ Open se zúčastní tři školy z Domažlicka

Staňkov – Místní základní umělecká škola se zapojila do druhého ročníku celostátního happeningu základních uměleckých škol – ZUŠ Open.

Domažlicko - V dalším májovém týdnu se nám narodila tato miminka. S fotoaparátem se nám povedlo zastihnout šest z nich.

Natáčení klipu uzavře domažlické náměstí

Domažlice – V neděli 17. června bude od 15 do 19 hodin uzavřena část domažlického náměstí.

Viktoria slaví titul. Už pátý!

Plzeň – Dokázali to! Fotbalisté Viktorie Plzeň vybojovali mistrovský titul. V předposledním ligovém kole porazili doma před zaplněnou Doosan Arenou celek Teplic 2:1 a před závěrečným ligovým kolem navýšili svůj náskok na druhou Slavii na sedm bodů. Pražané doma podlehli Jablonci 1:3.