Doubravka – Bohemians 2:1
Domácí dobře začali. Unikající Štrajt byl faulován a z nařízené penalty poslal Šimr svůj celek do vedení. Za chvíli střelu Švece brankář vyrazil a dorážka Šimra mířila vedle. Týž hráč mohl přidat další góly, ale jednou ztroskotal na brankáři a podruhé pálil mimo. Na druhé straně exligista Slezák mířil do šibenice, Kunc však skvěle zachránil. Po obrátce pokračoval seriál spálených šancí, až unikl Květoň a podél brankáře vyrovnal. Doubravečtí borci šli však za výhrou. Šance Štverák se Sýkorou ještě nevyužili, ale v závěru Štverák technicky přeloboval brankáře a zajistil domácím výhru.

Poločas: 1:0. Branky: 4. Šimr z PK, 86. Štverák – 75. Květoň. Rozhodčí: Duchoň. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (80. Kraus). Diváků: 150.
Doubravka: Kunc – Řezáč, D. Novák, Smíšek, Štrajt – Duchek (63. Petrželka), Vaigl, Sýkora, Štverák (89. Prokopec) – Šimr, Švec. Trenér Roman Vyleta.

Domažlice – Tábor 1:0
Lídr měl v první půli hru ve své moci. V 19. minutě byl ve vápně faulován Leitl, ale Mužíkovi penaltu brankář vyrazil. Do šance se dostali i hosté, pozorný Frei byl však na místě. Po půlhodině hry rozehrál z pravé strany Mužík trestný kop a hlavička Bauera poslala domácí do vedení. V závěru poločasu se opět dvakrát vyznamenal Frei. Po změně stran se hrálo nahoru dolů, ale už bez vyložených šancí. Jen po centru Mužíka hlavičkoval Staněk pod břevno, táborský brankář však míč vyrazil a spoluhráče podržel.

Poločas: 1:0. Branka: 30. Bauer. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 1:2. Diváků: 300.
Domažlice: Frei – Strejc, Tesař, Bauer, Bárta – Leitl (89. Staněk), Šámal, Mužík, Braun, Havlíček (67. Bahleda) – Bezděk. Trenér Zdeněk Michálek.

Motorlet – Koloveč 1:1
Utkání začalo stoprocentní a nevyužitou šancí hostujícího Šperla. Po smolných zraněních Hermana a Moura získali domácí mírnou převahu, v koncovce však pálili slepými náboji. Až v úvodu druhé půle využil Motorlet chyby obrany a získal vedení. Nováček zákonitě přidal na obrátkách, v prostoru před brankou však postrádal přesnost. Vyrovnat skóre mohl dvakrát Šperl, branka však pro něj byla doslova zakletá. Až Došlý dokázal obejít dva protihráče a poté prostřelit brankáře. Ve zbytku zápasu se už nic nestalo, Kolovečtí získali cenný bod zaslouženě.

Poločas: 0:0. Branky: 49. Dejl – 72. Došlý. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 1:0. Diváků: 150.
Koloveč: Míčka – L. Došek, Duchoň, R. Černý, Milota – Černohorský, Parlásek, Herman (21. Došlý), Mour (33. Kožíšek) – Šperl, Pavlík. Trenér Ivan Kovács.

Ostatní výsledky: Strakonice – Vlašim B 1:0 (1:0, 15. Benedikt), Hořovicko – Zličín 4:2 (2:1, 24. Větrovský, 45. z PK a 70. z PK Kaufman, 81. Veselý – 35. Zahálka, 77. Žák), Příbram B – Votice 2:2 (1:0, 16. a 61. Jurdík – 70. Svátek, 85. M. Horváth), Třeboň – Benešov 1:0 (1:0, 38. P. Svoboda), S. Ústí B – Litol 5:1 (1:0, 17., 69., 73. a 79. Vukadinovič, 57. Mašek – 89. Černý).

Příští kolo: Koloveč – Doubravka, Domažlice – Třeboň, Zličín – Motorlet, Votice – Strakonice, Litol – Příbram B, Benešov – Sezimovo Ústí B, Tábor – Bohemians 1905 B, Vlašim B – Hořovicko.