Benešov – Domažlice 2:3
Lídr získal během devíti minut dvoubrankový náskok, ale domácí se rychle otřepali a pětiminutovka jim přinesla vyrovnání. Rozhodující gól vstřelil po půlhodině hry J. Havlíček. Benešovu byl v závěru poločasu vyloučen Žák a ve vyrovnané druhé půli Domažlice taktickou hrou tři body uhájily. Navíc nevyužily tři stoprocentní šance.
Poločas: 2:3. Branky: 12. a 17. P. Havlíček – 2. Bauer, 9. Leitl, 31. J. Havlíček. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 2:4. Diváků: 150.
Domažlice: Frei – Strejc, Tesař, Bauer, P. Cihlář – Leitl, Staněk (46. Šámal), Braun, J. Havlíček (85. Mašek) – Mužík, Bezděk (63. Bahleda). Trenér Zdeněk Michálek.

Koloveč – Hořovicko 7:2
Domácí nováček získal rychle dvoubrankový náskok a byl lepším týmem. Další gól do šatny mohl přidat Šperl, minul však branku. Po obrátce se hosté první brankou vrátili do hry, ale Šperl hlavou získal pro svůj celek opět dvoubrankový náskok. Další snížení Hořovicka bylo už jen labutí písní. Kolovečtí borci na to reagovali perfekní kanonádou a stříleli jeden gól za druhým. Výsledek byl pro Středočechy ještě milosrdný.
Poločas: 2:0. Branky: 9. a 49. Šperl, 16. a 55. Pavlík, 62. R. Černý, 80. Parlásek, 88. Kožíšek – 46. Šubert, 53. Veselý. Rozhodčí: Hock. ŽK: 0:2. Diváků: 270.
Koloveč: Míčka – L. Došek, Duchoň, R. Černý, Milota – Černohorský, Parlásek, Herman, Šperl (84. Tomášek) – Pavlík (77. Kožíšek), Mour (84. Došlý). Trenér Ivan Kovács.

Tábor – Doubravka 1:0
Hosté bez Švece a Štveráka sehráli vyrovnaný duel, místy byli dokonce lepším celkem. V závěru prvního poločasu mohli jít do vedení, ale zcela osamocený Šimr minul branku. Po obrátce se hrálo většinou mezi vápny bez velkých příležitostí. Doubravka doplatila v závěru na chybu v defenzivě, když míč propadl na zadní tyč a Fořt rozhodl.
Poločas: 0:0. Branka: 77. Fořt. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 2:2. Diváků: 150.
Doubravka: Kunc – Řezáč, Smíšek, D. Novák, Štrajt – Petrželka (72. Prokopec), Sýkora, Vaigl, Mészáros (57. Duchek) – Žák, Šimr. Trenér Roman Vyleta.

Ostatní výsledky: Bohemians 1905 B – Motorlet 1:0 (1:0, 33. Cissé), Zličín – Strakonice 2:3 (1:1, 33. May, 65. Valoušek – 8. Vozábal, 48. a 77. z PK Mrkvička), Votice – Sezimovo Ústí B 2:1 (2:0, 8. Svátek, 23. Lizák – 48. Lalík), Litol – Třeboň 2:1 (1:0, 37. Ježek, 90. Mlčkovský – 86. Příhoda), Vlašim B – Příbram B 1:1 (1:1, 39. Vořechovský – 16. Belán).