Domažlice, Koloveč - Fotbalová divize pokračovala dvanáctým kolem.

25.10.2010

Z utkání Slavoje Koloveč s Hořovickem.Foto: Deník/ Václav Tauer

Benešov – Domažlice 2:3
Lídr získal během devíti minut dvoubrankový náskok, ale domácí se rychle otřepali a pětiminutovka jim přinesla vyrovnání. Rozhodující gól vstřelil po půlhodině hry J. Havlíček. Benešovu byl v závěru poločasu vyloučen Žák a ve vyrovnané druhé půli Domažlice taktickou hrou tři body uhájily. Navíc nevyužily tři stoprocentní šance.
Poločas: 2:3. Branky: 12. a 17. P. Havlíček – 2. Bauer, 9. Leitl, 31. J. Havlíček. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 2:4. Diváků: 150.
Domažlice: Frei – Strejc, Tesař, Bauer, P. Cihlář – Leitl, Staněk (46. Šámal), Braun, J. Havlíček (85. Mašek) – Mužík, Bezděk (63. Bahleda). Trenér Zdeněk Michálek.

Koloveč – Hořovicko 7:2
Domácí nováček získal rychle dvoubrankový náskok a byl lepším týmem. Další gól do šatny mohl přidat Šperl, minul však branku. Po obrátce se hosté první brankou vrátili do hry, ale Šperl hlavou získal pro svůj celek opět dvoubrankový náskok. Další snížení Hořovicka bylo už jen labutí písní. Kolovečtí borci na to reagovali perfekní kanonádou a stříleli jeden gól za druhým. Výsledek byl pro Středočechy ještě milosrdný.
Poločas: 2:0. Branky: 9. a 49. Šperl, 16. a 55. Pavlík, 62. R. Černý, 80. Parlásek, 88. Kožíšek – 46. Šubert, 53. Veselý. Rozhodčí: Hock. ŽK: 0:2. Diváků: 270.
Koloveč: Míčka – L. Došek, Duchoň, R. Černý, Milota – Černohorský, Parlásek, Herman, Šperl (84. Tomášek) – Pavlík (77. Kožíšek), Mour (84. Došlý). Trenér Ivan Kovács.

Tábor – Doubravka 1:0
Hosté bez Švece a Štveráka sehráli vyrovnaný duel, místy byli dokonce lepším celkem. V závěru prvního poločasu mohli jít do vedení, ale zcela osamocený Šimr minul branku. Po obrátce se hrálo většinou mezi vápny bez velkých příležitostí. Doubravka doplatila v závěru na chybu v defenzivě, když míč propadl na zadní tyč a Fořt rozhodl.
Poločas: 0:0. Branka: 77. Fořt. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 2:2. Diváků: 150.
Doubravka: Kunc – Řezáč, Smíšek, D. Novák, Štrajt – Petrželka (72. Prokopec), Sýkora, Vaigl, Mészáros (57. Duchek) – Žák, Šimr. Trenér Roman Vyleta.

Ostatní výsledky: Bohemians 1905 B – Motorlet 1:0 (1:0, 33. Cissé), Zličín – Strakonice 2:3 (1:1, 33. May, 65. Valoušek – 8. Vozábal, 48. a 77. z PK Mrkvička), Votice – Sezimovo Ústí B 2:1 (2:0, 8. Svátek, 23. Lizák – 48. Lalík), Litol – Třeboň 2:1 (1:0, 37. Ježek, 90. Mlčkovský – 86. Příhoda), Vlašim B – Příbram B 1:1 (1:1, 39. Vořechovský – 16. Belán).

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 120 Kč

Pomocní kuchaři Pomocný/á kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Možnost brigádně.. Pracoviště: Jindřich rejšek - rekreační středisko rybník, 345 25 Hostouň u Horš.Týna. Informace: Jindřich Rejšek, +420 777 636 545,379 496 124.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 45 000 Kč

Řidiči tahačů Řidič kamionu MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 45000 kč, mzda max. 52000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Požadavky:řidičské oprávnění C+E, Telefonický (po - pá 8,00 - 15,00 hod.) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Lander cz, s.r.o., Petrovická, č.p. 283, 344 01 Domažlice 1. Informace: Lenka Štarmanová Harantová, +420 777 880 834.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Krupiéři 16 000 Kč

Krupiéři krupiéři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Znalost AJ + NJ a zkušenosti s pozicí krupiéra jsou výhodou. Je požadována flexibilita a spolehlivost. Požadujeme příjemné vystupování, zaškolení probíhá na místě., Nabízíme: doprava z Domažlic zdarma, Nutný e-mailový kontakt.. Pracoviště: Trans world hotels & entertainment, a.s., 345 32 Česká Kubice. Informace: Jana Plasová, +420 603 440 803.

Výroba - Technici v ostatních průmyslových oborech jinde 25 000 Kč

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení technik/technička na kreslení technických výkresů v PC. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: znalost technického kreslení na PC, částečná znalost NJ výhodou, praxe v oboru výhodou., Nabízíme: prémie, stravenky, příplatky za práci přesčas. Pracoviště: Intesco, s.r.o., Masarykova, č.p. 545, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jan Konopík, +420 739 410 374.

Jubilejní ročník přeshraničního běhu se těšil rekordní účasti 129 závodníků.
27

Loni děkoval domácím fanouškům vítěz běhu na 1500 metrů Tamás Kázi. Kdo bude nejrychlejší letos?