Spartak MAS Sezimovo Ústí B – Bohemians 1905 B 1:1 (1:1)

Na hráčích hostů byla podle domácího kouče Milana Škardy vidět zkušenost z ligy dorostu. Také za Spartak hráli dorostenci, a to Pavličko a Rosůlek. Oba v základní sestavě.

Hosté využili jednu šanci, domácí ze tří stoprocentních příležitostí proměnili jen jednu. V 10. minutě si domácí vypracovali velkou možnost, jenže Horka netrefil otevřenou branku, z protiútoku dal Potočný po přihrávce Držíka na 0:1.
Gól domácího celku padl v 16. minutě. Nenička ve snaze zakončit vnikl do vápna, byl sražen, z penalty vyrovnal Knakal. V 53. minutě Rosůlek měl také velkou šanci, ale vypálil vedle.

V příštím utkání pojede mužská rezerva Spartaku bojovat do Kolovče. Protože A - mužstvo hraje o den dříve, je pravděpodobné, že také do Kolovče přijede posílena o hráče z kádru ´áčka´.

Branky: 16. Knakal (11) – 10. Potočný.