SK Strakonice 1908 – Dynamo ČB starší dorost 4:0 (2:0)
Zápas se začal za krásného počasí a končil za tmy. Po utkání přišla bouřka a dokonce padaly i kroupy. Premiéra se domácím povedla, což ocenil i nový trenér Jindřich Dejmal a poklonu vyslovil i hostující Pavel Tobiáš.

Výborný zápas odehrál Glazunov, kterému zřejmě pomohly dva týdny, kdy byl na testech v druholigovém týmu Bohemians Praha vedeného ex-trenérem Strakonic Františkem Barátem. Dal všechny branky a hlavně ta třetí byla krásná, po centru Bambuleho hlavou pod břevno.

Kouč Dejmal dal ve druhém poločase příležitost strakonickým dorostencům. Domácí měli výborný začátek a už v 5. minutě se ujali se vedení, když výborný Repa uvolnil Glazunova a jeho nechytatelnou střelu gólman Vokatý zaregistroval až v síti - 1:0. V osmé minutě se zranil obránce domácích Libor Horejš (výron), musel odstoupit a nahradil ho Benedikt.

Budějovičtí měli velkou šanci měl ve 39. minutě Čadkem, ale výborný Liška ji zlikvidoval. Ve 43. minutě se opět po nahrávce Repy prosadil skluzem Glazunov a dal svojí druhou branku - 2:0. Ve 45. minutě měl dvě šance hostující Vaněk, ale Zdeněk Liška byl vždy na místě.

Po změně stran poslal trenér Tobiáš všechny nové hráče na hřiště a vystřídal všechny tři brankáře. Většinou se hrálo mezi vápny, ale závěr patřil Strakonickým. Svoji třetí branku dal v 81.minutě po centru Bambuleho hlavou pod břevno Glazunov. V 87. minutě střelu Chaloupky vykopl z brankové čáry Faitl. Poslední gól padl v 90. Minutě, střelcem byl opět Glazunov.

V neděli dopoledne od 10.15 hod. hostí Strakonice sousední Horažďovice, které postoupily do krajského přeboru Plzeňského kraje.

Branky: 5., 43., 81. a 90. Milan Glazunov. Sudí: Rejžek. Přihlíželo 60 diváků.
Strakonice: Liška (46. Jar. Rojík) – Horejš (11. Benedikt), Janů (70. Zelenka), Leština, Šimánek - Repa, Kordík, Bambule, Chaloupka (46. Kovárna) - Glazunov, Káník (46. Plavec). Trenér Jindřich Dejmal.
Dynamo ČB st. dorost: Vokatý (30. Trnka, 60. Maruška) – Kabele (46. Schloff), J. Novotný (46. Fajtl), Dudák (46. Hrabík), Malý (46. Mravec) – Čadek (46. Wermke), R. Novotný (46. Dvořák), Staněk (46. Slavík), Radouch (46. Mart. Petráň) - Linhart (46. Vaněk), Čejka (46. Šerc). Trenér Pavel Tobiáš.

Ve středečním přípravě ve Strakonicích seděli na střídačkách obou mužstev bývalí trenérští spolupracovníci z devadesátých let. Přesně v sezoně 1992/93 vedl budějovické Dynamo Jindřich Dejmal, jeho asistentem byl tehdy Pavel Tobiáš, který po jeho odchodu do Drnovic převzal černobílé jako hlavní kouč. Oba brali přípravné utkání s velkým nadhledem.

Jindřich Dejmal, trenér Strakonic: „Bylo to naše první utkání a nebylo vůbec jednoduché, protože hostující mladíci opticky více běhali než my, hlavně v prvním poločase, ale já jsem naše hráče spolu a asistentem Koubkem nabádal, aby s nimi nedělali atletický závody, ale aby se snažili hrát fotbal. Nakonec se to podařilo, jsem rád za tento výsledek. První zápas, kdy se začíná trénovat, je ten výsledek takový povzbuzující. Myslím si, že za ten druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát, hlavně posledních patnáct minut jsme je přehráli. Kluci byli spolu poprvé a ukázalo se, že Venca Janů by mohl být posilou. Marcel Kordík, kdyby poctivě trénoval, není špatný. Dobře si vedl Repa. Celkově mužstvo není špatný, dalo by se složit. S brankáři jsem spokojený, hlavně Liška nás podržel. Pokud Glazunovi vydrží taková chuť v koncovce, tak to mužstvu pomůže. Vše ukáží další utkání.“

Pavel Tobiáš, trenér staršího dorostu Dynama ČB: „Byla to klasická příprava, vystřídali jsme 23 hráčů, nyní kluky poznáváme a tvrdě trénujeme. Tím, že jsme nepřihlásili „osmnáctku“, tak jsme museli sloučit dva ročníky, takže se to musí vykrystalizovat. Všichni dostanou rovnocenou šanci. A přípravné zápasy nám musí ukázat, jak na tom hráči jsou. Tento první byl mimořádně těžký, protože soupeř nebyl divizní, ale třetiligový. Herně jsme obstáli, co se týká koncovky soupeř byl lepší v pokutovým území, ale žádnou tragédii z toho nadělám. Utkání mělo úroveň a já mohu být spokojený.“