1. FK Příbram B - Slavoj Koloveč 0:2 (0:0)
První poločas příliš vzruchu nepřinesl. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit větší brankovou příležitost. Po opatrném úvodu postupem času lépe kombinovali hosté. Ti utrpěli ve 38. minutě ztrátu, když musel Duchoň narychlo střídat zraněného Doška. Největší šanci měl ve 45. minutě kanonýr hostů Šperl, když po průniku obranou útočil sám na brankáře, ale v poslední chvíli si míč ukopl.

Do druhé půle nastoupili aktivněji domácí, ale Jurdíkova střela z úhlu skončila jen na boční tyči branky Slavoje. Po čtvrthodině hry se po centru Duchoně prosadil hostující Vůjtěch a poslal Koloveč do vedení – 0:1. Druhý zásah přišel o pět minut později. Po chybném rozehrání brankáře Krčka vybojoval Šperl míč na půlce a Šinál z voleje přestřelil z 35 metrů domácího gólmana – 0:2. Ke konci zápasu ještě mohl skórovat střídající Kožíšek, ale jeho pokus trefit odkrytou branku Příbrami se nepovedl.

Za podpory fanoušků, kterým patřil celý stadion, Slavoj výsledek udržel a zaslouženě si odvezl z Příbrami tři cenné body k záchraně. Domácí rezerva si prohrou zkomplikovala situaci na konci tabulky a čeká ji ještě tuhý boj o záchranu.

Do zápasu musel kvůli karetní absenci Miloty a zranění Doška nastoupit i předseda fotbalového Slavoje Koloveč Miloslav Duchoň: „Do Příbrami jsme jeli pro výhru, což se povedlo. Byla zasloužená, hráli jsme lépe a byli jsme bojovnější. Hodně nám pomohli fanoušci, kteří nás přijeli podpořit a celý zápas nás hnali za vítězstvím.“

Trenér Slavoje Koloveč Karel Krejčí: „Dnes jsme se vyvarovali chyb, které nás v několika předchozích utkáních stály body. V systému na pět záložníků jsme si vytvořili řadu šancí. Dobře jsme bránili, jen škoda, že se nám zranil v prvním poločase Došek. Musím pochválit Baxu, kterého jsem postavil na levého beka, kde hrál dobře a zkušeně. Duchoň předvedl krásný centr na Vůjtěcha, který si naběhl a dal z toho gól. Po druhé brance, kterou vstřelil z voleje Šinál, když Šperl vybojoval míč, jsem věřil, že body z Příbrami odvezeme.“ ⋌(pku)

Příbram B: Krček - Doležal, Kvída, Ševr, Žáček - Krameš 81. Wágner), Šorna, Pazderník, Mareš (76. Soldát) - Jurdík, Štochl (46. Kostorek).
Koloveč: Makó - Černý, Došek (Duchoň), Duchek, Duben, Baxa, Parlásek, Mour, Šinál, Vůjtěch, Šperl.

Rozhodčí: Hrubeš, Kubr, Šafránková. ŽK: 2:1.