Tachované po statečném boji na hřišti vedoucího Benešova (2:1) hostí rezervu Slavie Praha. Sešívaní mladíci patří v divizi k těm lepším týmům a jejich dosavadní pátá příčka hovoří za všechny komentáře. Tachovany čeká velmi běhavý a technicky zdatný soupeř. Domácí ale chtějí navázat hlavně na výkon z druhého poločasu v Benešově a vybojovat tři body. Podle posledních zpráv z kabiny má domácí kouč Jaroslav Pták k dispozici až na dlouhodobě zraněného Mančála kompletní kádr.

Utkání se hraje dnes od 14 hodin a řídí ho Hrkal.

Po přestřelce v Horažďovicích, v níž tahal stříbrský Baník za kratší konec (6:4), se na domácím trávníku utká s jedním z favoritů krajského přeboru FK Chrást. Vedoucímu celku průběžné tabulky se ve Stříbře v minulých sezonách vždy dařilo, ale Baníkovci se s favoritem chtějí popasovat a přerušit nepříjemnou sérii. Čeká je však těžký úkol, zvláště, když trenér Stříbra má na marodce hráče, které by potřebal na hřišti. „Situace se nám trochu zkomplikovala. Rozpadla se nám celá obrana. Demjan byl sice vyloučený po dvou žlutých kartách, ale údajně se ještě „vypovídal“ a čeká ho s největší pravděpodobností zastavení činnosti. Mimo hru je pro zranění Zaoral, dále Hřebík a Šaman. Malá šance je jen u Karla Šamana. Pokud nebude k dispozici ani on, tak nám prakticky nastoupí nová obrana,“ popsal peripetie se sestavou stříbrský kouč.

„Věřím, že ať už nastoupíme v jakékoliv sestavě, tak se kluci poperou o co nejlepší výsledek. Každý zápas totiž začíná 0:0 a my se určitě necítíme předem poraženi. Pokud mužstvo zopakuje bojovný výkon z Horažďovic, můžeme favorita překvapit,“ dodal Patočka.
Utkání začíná v neděli od 14 hodin a rozhoduje ho Havel.