SK Motorlet Praha - FK Hořovicko 1:1 (1:1)
Do první půle vstoupilo Hořovicko hodně sebevědomě a vytvořilo si převahu. Tu mohl využít Bežó, který se v 8. minutě prodral do šestnáctky domácích, ale pár metrů od gólmana mu obránce Brodský skluzem na poslední chvíli vypíchl míč. Hosté měli stále navrch a kopali dva rohové kopy hned vzápětí. Po tom druhém v 11. minutě sice domácí míč dostali mimo pokutové území, ale nabíhající hořovický kapitán Kaufman bombou těsně nad zemí prostřelil shluk hráčů před ním a míč skončil u tyče v síti a bylo to 0:1.

Kdo z hrstky domácích příznivců očekával, že se hráči Motorletu proberou, byl zklamán, chaos na domácí polovině hřiště pokračoval díky velmi dobré hře Hořovicka. Až ve 21. minutě zaznamenali diváci první, ale hodně nepřesný střelecký pokus domácích z kopačky Majerčina. Ve 28. minutě rychle hráči Motorletu přenesli hru zleva na Jirce, ten postoupil několik metrů a poslal přesný centr před branku, tam nabíhal Novotný. Pěkný výskok, tvrdá hlavička, míč skončil v síti a bylo vyrovnáno na 1:1.

Pět minut před poločasem fyzicky zdatnější hosté přečíslili domácí na jejich polovině a Zmeškalovi nezbylo nic jiného než zatáhnout za záchranou brzdu za cenu žluté karty po zastavení Koláře.

Ve druhé půli domácí převzali iniciativu. Hosté přitvrdili, terčem jejich faulů se stal zejména Strnad. V 50. minutě po faulu na domácího Glasnoviče, kopal Jirec přímý kop, rozehrál po zemi na hranici šestnáctky Pyškovi, ten mu narazil zpět a tvrdá rána se o metr nevešla do branky Hořovicka. O pět minut později kopali Pražané rohový kop, soupeř dostal sice míč před velký čtverec, tam z těžkého postavení pálil z voleje Machurka, ale jeho střela jen zazvonila o tyč branky.

Další pokus o změnu stavu přišel v 71. minutě, kdy domácího hlavičkáře Glasnoviče vystřídal rychlý Belan, následně ještě vyčerpaného Novotného nahradil Mašlej. Pyšek znovu zahrozil 78. minutě, na jeho střelu výborně reagoval hostující brankář Mojžíš a tak z toho nic nebylo.

Všechny náznaky příležitostí ze strany Hořovicka nebyly dotažené do úspěšného konce a tak se utkání hrálo sice za pohybu a hodně technicky, ale bez větších příležitostí. Deset minut před koncem krkolomně přes několik faulů se probil Strnad, přihrál Mašlejovi, ale jeho střelu brankář Hořovicka opět zneškodnil. Poslední střídání domácí připravili na 84. minutu, kdy odešel Majerčin a hrát šel Vršek.

Přes soustavný tlak domácí nedokázali výsledek změnit. Celé utkání pro klubový web Pražanů zhodnotil hořovický kapitán Kaufman takto: „Byli jste nejlepší mužstvo, se kterým jsme letos hráli, ale nemáte střelce.“

Jan Berger zřejmě musí mít nějaký zvláštní recept, protože od chvíle, kdy k týmu slabého Hořovicka v zimě přišel, jeho svěřenci na jaře ještě neprohráli.

SK Motorlet Praha: Foferka – Jirec, Zmeškal, Brodský, Machurka – Karbulka, Strnad, Majerčin (84. Vršek) – Pyšek, Glasnovič (71. Belan), Novotný (74. Mašlej). Dále byli ještě připraveni: Hořínek, Podzemský a brankář Vácha. Trenér: Hebousse.

FK Hořovicko: Mojžíš – Bežó, Pivoňka, Kaufman, Šmíd – Vokáč, Nademlejnský, Rampa, Sklenář – Hrbáč, Kolář, střídali Větrovský, Šubert. Trenér: Berger.