FC ZVVZ MILEVSKO - FC ROKYCANY 1:0 (0:0)

Po opatrném začátku se až ve 27. minutě osmělili domácí, to z hranice šestnáctky střílel Jan Málek nad Vildovu branku. O dvě minuty později se k balonu ve vápně dostal Suchan, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci.

Ve 40. minutě si na hranici vápna zasekl míč obránce hostí Aubrecht a jeho střela na přední tyč pěkně protáhla domácího gólmana Horka, ten však dokázal balon vytěsnit na roh.

Opatrný byl i druhý poločas. V 68. minutě se k rozehrání rohového kopu postavil Bozděch, na jeho centr si naběhl Jan Málek a špatně bráněný soupeřem si už gólově poradil – 1:0.

V 80. minutě se dostal ve středu hřiště k balonu Kuchař, včasným vysunutím poslal do šance Jiřího Kosobuda, kterého se snažila hostující obrana vystavit do ofsajdu, jenomže domácí hráč se dostal do samostatného úniku, obhození gólmana Vilda mu nevyšlo a míč skončil dvacet centimetrů vedle tyče. Milevští pak už svůj těsný náskok udrželi a po skončení zápasu se radovali z výhry i zisku tří cenných bodů.

Branky: 68. Jan Málek. ŽK: 1:1 (Suchan – Jan Procházka), rozhodčí Váňa – Severýn, Tereba, přihlíželo 97 diváků. Sestavy mužstev:

Milevsko: Horek – J. Kosobud, O. Kosobud, Fiala, J. Málek – Převrátil (46. Bozděch), Suchan, Jos. Komárek, M. Málek – Čižikov (63. Kuchař), Barda. Trenér Milan Pecka.

Rokycany: Vild – Jícha, J. Procházka, Hereit, Jedlička – Scheiner, Tobrman (73. Rýdl), Vaščák (73. F. Procházka), Aubrecht (80. Šíša) – Kubík, Kocour. Trenér Pavel Aubrecht.