TÁBOR – MILEVSKO 3:2 (1:2) – Mělo to být jednoznačné vítězství domácích v divizním jihočeském derby. Proč? Protože trenér Klimek měl k dispozici osm hráčů z druholigového kádru Spartaku MAS Sezimovo Ústí, jehož je Tábor farmou. Jenže tahle teorie zpočátku neplatila, Milevští ji dvěma góly roztrhali na kusy. Nejprve sice zahrál Kočí pěkný trestný kop, ale v 6. minutě skóroval milevský Čižikov, když předchozí ránu Bardy brankář Fišan ještě vyrazil, pak už nestíhal - 0:1. To byl pro domácí šok, ze kterého se dlouho neprobouzeli.
Ještě hůř s nimi bylo ve 29. minutě, kdy po kombinaci Milevska a po chybě obrany Barda poměrně snadno prostřelil Fišana podruhé – 0:2. Teprve pak se Tábor se vydal dobývat hrad zvaný Milevsko, ale měl to těžké. Hosté se překonávali v bojovnosti a domácím chybělo více kreativity. Tlak působil lopotně. K obratu zavelel po půlhodině hry Kočí, který zatočil svůj trestňák přesně k pravé tyči a snížil na 1:2. Další šance Kaláška či Rosůlka ještě do půle se změnily v marné naděje.
Když krátce po přestávce dorazil Kalášek další Kočího trestný kop na 2:2, zdálo se, že táborští farmáři zápas brzy otočí. Na kopačkách domácích bylo ale málo klidu a moc zodpovědnosti v takto silné sestavě zvítězit. Už se to mohlo povést v 76. minutě, kdy po Vukadinovićově slalomu přestřelil bránu Šturma. Stejný hráč byl nakonec autorem vítězné branky, když hlavičkoval zblízka po rohovém kopu Kočího a teči jednoho ze spoluhráčů – 3:2. Všechny tři góly dal Tábor ze standardek.
Branky: 36. Kočí, 68. Kalášek, 87. Šturma – 6. Čižikov, 29. Barda. ŽK: 1:2. Diváci: 140. Rozhodčí: Janíček. Tábor: Fišan – Kalášek, Charuza, Vavřina, Koutný – Kočí, Šturma, Trněný, Vukadinovič (90. Martínek) – Rosůlek (60. Rabiňák), Stoszek (86. Prášek). Milevsko: Horek – Škulina, Fiala, O. Kosobud, J. Málek – Převrátil – Čižikov (74. Kosík), Barda (84. Dvořák), J. Komárek, P. Komárek (66. M. Málek) – Bozděch. (boš)

ČÍŽOVÁ – STRAKONICE 0:4 (0:3) – Strakoničtí i v Čížové potvrdili, že budou patřit k horkým kandidátům na postup. Domácí nováček nezachytil raketový nástup soupeře a v deváté minutě již prohrával 0:2. O první dvě branky se postaral obránce Janů. Ve 35. min. stoper Halama překonal nejistého Ramse potřetí. Po přestávce utekl rozhozené domácí obraně Repa a pečetil zasloužené a vysoké vítězství hostí.
Branky: 6. a 9. Janů, 35. Halama, 47. Repa. ŽK: Moravec, Horka. Diváci: 250. Rozhodčí: Hrabovský – Svatík, Bacík. Čížová: Rams – Jaroušek (70. Šácha), Mrkáček, Sivák, Sláma – Bystrov (46. Zach), Hovorka, Bednařík (55. Benda), Moravec – Gögh, Kučera. Strakonice: Liška – Janů, Sláma, Halama, Leština – Glazunov (59. Horejš), Benedikt (67. Bambule), Petráň, Repa (78. Kovárna) – Fr. Němec, Káník. (jev)

BOHEMIANS B – Č. KRUMLOV 4:1 (1:0) – Přestože výsledek vypadá jasně, fotbalisté Českého Krumlova odehráli v „Dolíčku“ slušné utkání. Jenže do kolen je srazily fatální chyby v defenzivě. Již v 9. minutě se po obrovské chybě brankáře Šillera lehce prosadil Petlička. Hosté bojovným výkonem drželi se soupeřem krok, ale své šance nevyužili. Po změně stran ale přišel další zkrat. Střídající Wagner chyboval a svůj druhý zásah se připsal Petlička. V 78. minutě to bylo s Jihočechy ještě horší. Nedorozumění Boháče s brankářem Šillerem potrestal Šplíchal a zvýšil na 3:0. Další branka padla v minutě 84. Po centru ze strany hlavou skóroval Ondráček. Čestného úspěchu se hosté dočkali o dvě minuty později. Střídající Wagner zkorigoval na konečných 4:1.
Branky: 9. a 66. Petlička, 78. Šplíchal, 84. Ondráček – 86. Wagner. Diváci: 600. ŽK: Ondráček, Šplíchal. Rozhodčí: Mokrusch. Bohemians B: Maha – Živný, Ludvík, Vybíral, Janda – Petlička (82. Vignozzi), Ondráček, Kouba, Potočný – Šplíchal, Valenta (61. Bublík, 70. Šedivý). Č. Krumlov: Šiller – Boháč, Svoboda, Klivanda, Zatloukal – Kovačičín, Matuš (77. Wagner), Pliška, Vacek (64.Špát) – Beránek, Babouček. (nev)