Hořovicko – Graffin Vlašim 2:1
Od začátku se hrál otevřený zápas se šancemi na obou stranách. Do vedení šli kuriózně hosté, když si Borkovcův prudký projektil z rohového kopu pověsil do vlastní sítě Pivoňka. Těsně před odchodem do kabin, přetlačil po dlouhém nákopu Šubrt Veselého a následně skóre srovnal.

Po přestávce se pokračovalo ve stejném tempu, ale gól se podařilo vstřelil již jen domácímu Rampovi po hodině hry. O chvíli později ještě vlašimský gólman Drápela kryl pokutový kop. V závěru se sice Vlašim snažila o vyrovnání, ale to se jí nepodařilo, navíc byl vyloučen po druhé žluté kartě Pohorský.
„Bylo to vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, vyložených jsme měli více my, ale branku jsme dali jen jednu a k ní nám ještě pomohl domácí hráč. Prohra ale byla zbytečná, na to v jaké jsme hráli,“ v krátkosti zhodnotil zápas trenér Vlašimi B Martin Müller.

Ve středu od 18 hodin předehrává vlašimské béčko na hřišti u nádraží od 18 hodin poslední mistrovský zápas s Motorletem Praha. „Chceme určitě vyhrát a se sezonou se rozloučit třemi body,“ má jasno Martin Müller.

Branky: 44. Šubrt, 61. Rampa – 30. vlastní Pivoňka. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1 / Pohorský. ČK: 90. Pohorský (V). Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Vlašim B: Drápela - Novák, Veselý, Císař, Švamberg (60. Stejskal) - Borkovec, Pohorský, Žovinec, Haluška - Kuchler, L. Petrů (80. Berovič).