Juniorka Dukly skončila v přeboru druhá, na první Radotín ztratila pět bodů. Vítěz soutěže však postup odmítl, účast v divizi pak byla nabídnuta Dukle B. „Z hlediska sportovního vývoje našeho klubu je pro nás divize přijatelná. Proto jsme do toho šli. Bereme to jako výzvu, kluci si zkusí lepší soutěž než hráli dosud. Je to pro nás možnost zlepšování a zkvalitnění výchovy mladých hráčů. Dlouho jsme o postupu z druhého místa nepřemýšleli,“ řekl na klubovém webu Dukly Günter Bittengel, sportovní ředitel klubu.

V rezervním týmu budou i nadále působit především mladí hráči, kteří si v něm budou zvykat na mužský fotbal. „V juniorce zůstanou hráči, kteří teď nastupovali v přeboru. Přibude pár kluků z výstupního ročníku v dorostu. Může se stát, že se do juniorky půjde občas rozehrát někdo z A-mužstva po zranění, nebo při dlouhodobějším výpadku, ale jinak budou hrát mladí,“ potvrdil Bittengel.

Hned v úvodním divizním kole prověří sílu Pražanů Vzduchotechnici z Milevska, kteří si zahrají celostátní soutěž po dvouleté odmlce. Na Letním stadionu se tak odehraje souboj dvou navrátilců. Oba při své poslední účasti vydrželi v divizi jen rok. Slavoj Koloveč se s Duklou Praha B utká až v devátém kole 9. října, na ´umělce´ Pražanů.