Senco Doubravka – Litol Lysá n. L. 0:1 (0:1)

Ani domácí travnatá plocha nepomohla hráčům Doubravky v 18.kole dalším třem důležitým bodům směrem k záchraně. I když se snaha hráčům vytknout nedá, ale branky jsme zřejmě zapomněli dávat. A proto si všechny body odvezli hráči Litolu.

Ty již od 9.minuty vedli 1:0,když jejich vůbec první střela skončila za zády opět výborného Kunce.I když se domácí snažili nikdo na sebe nebral zodpovědnost dát branku. Tak akce, které volali po brance, tak se bohužel nikdo netrefil. Atˇ to byl Jaroslav Šimr, Petr Došlý,Jan Pavlík nebo i Pavel Krejčí. Tak v 39.minutě musel své centimetry vytáhnout Kunc. A když v 41.minutě nedal100% šanci Šimr po krásném centru Došlého,šlo se do kabin za stavu 0 : 1.

I druhá půle přinesla snahu o minimální vyrovnání, ale opět branka hostů byla zakletá. A tak se jen začalo více žlutit a to především na domácí straně. Tlak rostl a hosté hrozili z velmi nebezpečných brejků. Další starost přidělal domácímu trenérovi Martin Smíšek, po druhé zbytečné žluté kartě za mluvení,dostal červenou a Doubravka šla do desíti i tak však se snažila dát branku. Bohužel až do konce se jí to nepovedlo i za přispění nepřesně pískajícího rozhodčího. Tak skončil zápas. 0 : 1

Sestava : Kunc - Krejčí, Smíšek, Novák, Řezáč - Petrželka, Pavlík, Sýkora, Došlý ( 57´Brož), Šimr - Švec. Trenér: Vyleta.

Karty: ŽK Martin Smíšek (15. min), ŽK Karel Řezáč (50. min), ČK Martin Smíšek (70. min)