FC Chotíkov 1932 – Dynamo H. Týn 1:3 (0:0)
Chotíkovští začali ostře, často šli až za hranici pravidel. Typický byl pokřik kapitána týmu Filipa „zfauluj ho“, který rozhodčí nechal bez povšimnutí. Až v 15. minutě Filip po dalším ostrém zákroku na hráče hostí obdržel žlutou kartu a situace na hřišti se přece jen trochu zklidnila.

Při prvním vážnějším závaru před domácí brankou v 19. minutě vykopával zkušený Purkart míč z odkryté branky domácích. Dvě minuty nato poslal Šindelář centr na Nováka, kterého převálcoval domácí brankář. Rozhodčí však viděl faul Nováka, který zůstal po zákroku ležet a teprve až hosté (!) zahráli míč do autu, umožnil jeho ošetření. Otřesený Novák se už do zápasu nezapojil, do hry za něj musel univerzál Mathauser. Ve 32. minutě vystřelil Jan Kokštejn, jeho střelu brankář Krýsl vyrazil a dobíhající Jakub Kokštejn branku netrefil. Ve 39. minutě měli největší příležitost domácí, ale Markova střela skončila na tyči. Ve 43. minutě rozehrávali domácí rohový kop, týnský Svoboda byl při výskoku zasažen kolenem protihráče do ledvin. Rozhodčí po jeho ošetření první poločas ukončil.

Ke štěstí Dynama se dal Svoboda během přestávky dohromady a do druhé půle nastoupil. Prvních dvacet minut se hrálo od branky k brance. V 69. minutě utekl Svoboda obránci a přízemní střelou mezi brankářem a tyčí přivedl Dynamo do vedení – 0:1. Už za dvě minuty bylo vyrovnáno, když po Pechlerově přihrávce Šulan hlavou poslal míč k tyči Věnečkovy branky – 1:1. V 79. minutě Šindelář poslal po straně Svobodu do brejku a ten zopakoval to, co udělal před deseti minutami. Našel volný prostor mezi brankářem domácích a tyčí – 1:2.

O dvě minuty později měl příležitost Šperl, ale centr Šindeláře do sítě domácích nedopravil. V 85. minutě hostům zatrnulo. Ostrý zákrok brankáře Věnečka posoudil rozhodčí jako faul a nařídil pokutový kop. Míč si postavil bývalý ligový hráč Plzně Purkart. Věneček riskl levou stranu, jenže míč směřoval do středu branky, avšak gólman Dynama jej nohama dokázal vykopnout mimo pokutové území. Když už se zdálo, že bude drama pokračovat až do konce zápasu, poslal po levé straně Šindelář dopředu Jakuba Kokštejna, ten se s míčem dostal až do pokutového území Chotíkova, uvolnil se, vrátil míč zpět volnému Šindelářovi, jehož „lob“ skončil v brance bezmocného domácího gólmana – 1:3. Minutu nato hlavní sudí utkání ukončil.

FC Chotíkov: Krásl - Vacek, Keller, Fikar, Marek (87. Hauer) - Filip, Purkart, Šulan, Břicháček - Pechler, Korous (87. Hodina).
Dynamo HT: Věneček - Bešta, Staroba, Novák (29. Mathauser), Venta - Šperl, Šindelář, Kokštejn Jan, Rom - Svoboda, Kokštejn Jakub. Rozhodčí: Kafka, Hájek, Bína. Delegát: Kopřiva. ŽK: 3:3. Diváků: 80.