Tatran Chodov – Baník Zbůch 5:5 (1:2) na PK 10:9
Chodov ´vzkřísil na Zbůch´ kanonýry minulosti, jenže v obraně se opět nevyvaroval chyb a ač herně lepší, prohrával po gólech Mrázka a Beneše ve 40. a 42. minutě 0:2. Naštěstí Kobes stihl ještě před odchodem do šaten snížit a tentýž hráč po čtyřech minutách druhé půle vyrovnal. O deset minut později Pfeifer ztrestal chybu obránce Baníku při malé domů třetí brankou a domácí vedli 3:2.

Jenže o dvě minuty později si obrana Tatranu nepočínala při odkopu před vlastní brankou dost důrazně a Mrázek vyrovnal. V 62. minutě domácí oslabil ve vzájemné strkanici hráčů velmi aktivní Kuboušek, který jako jediný viděl červenou kartu. Chodovští, ač v oslabení, byli nebezpečnější a Pfeifer se dvakrát dostal do šance.

V 73. minutě se hosté konečně vrátili do zápasu. Po brejku po straně a centru nechala domácí obrana Schejbala zpracovat míč na prsa a bylo to 3:4. Tentýž útočník Zbůchu pak v 80. minutě zvýšil na 3:5 a zápas se zdál být rozhodnut, zvláště když na hráčích obou mužstev byla patrná velká únava a střídat nebylo kým. V 87. minutě si hosté srazili při standardce Tatranu míč sami do branky – 4:5, a domácí ožili.

Dílo zkázy dokonal hrdina dne, kapitán Chodova Holar, který vyrovnal pár vteřin před koncem. Následoval penaltový rozstřel, v němž se nikdo z úvodní pětice hráčů obou týmů nemýlil. Rozhodla až druhá série, kdy za stavu 8:9 pro hosty Holar proměnil, vzápětí se postavil do branky místo Staviarského a šokovaného střelce Baníku vychytal. A protože Pfeifer při desáté penaltě nezaváhal, slavily se v Chodově dva body a až do rána se rozebíral neuvěřitelný zápas, v němž padlo bez jednoho třicet gólů.

Chodov: Staviarský – Veselý, Svoboda, Holar, Smazal – Kuboušek, Pfeifer, Beroušek – Kobes, Pfeifer, Nový. Trenér: Chmelík.
Zbůch: Žáček – Fořt, Jirka, Netušil – Hrdlička – Šiman, Hemrna, Paum, Beneš – Schejbal, Mrázek. Zást. trenéra: Schejbal. Branky: 45. a 49. Kobes, 55. Pfeifer, 87. vlastní, 89. Holar - 40. a 63. Mrázek, 42. Beneš, 73. a 80. Schejbal. Rozhodčí: Mezera. ŽK: 2:3. ČK: 1:0.