Tatran Chodov – Tatran Přimda 2:2 (0:1)
Přimda byla před utkáním favoritem, proto fotbalový Napoleon Jan Gibfried naordinoval svým svěřencům defenzivní taktiku podpořenou staženými záložníky a také Jan Pfeifer měl operovat až za Kapicem na hrotu.

Domácí od začátku hráli na jistotu a vyčkávali na chybu soupeře. Tu však jako první ve 12. minutě udělali oni. Nadbytečnou nahrávku stopera Štryncla, snad až příliš motivovaného zápasem proti svému bývalému klubu, soupeř vystihl. Kupilík sice napoprvé Staviarského nepropálil, ale z dorážky to už dokázal – 0:1. Protože pak šance Holara ani hlavička Jana Pfeifera gólem neskončily, šlo se za tohoto stavu do šaten.

Do druhé půle domácí vysunuli presink a začali hosty přehrávat. Vypracovali si pět až šest příležitostí, ale bez gólového úspěchu. Ten se dostavil až poté, co hosté podcenili dlouhý aut Jindry Pfeifera, který vybídl svého bratra Jana ve vápně a ten vyrovnal – 1:1. K obdobné situaci došlo ještě jednou. Hosté znovu propadli v obraně, Holar lišácky přepustil míč lépe postavenému Kobesovi a ten poslal ranou pod břevno domácí do vedení – 2:1. Soupeř na zvrat v utkání zareagoval dlouhými nakopávanými balony na svého nejlepšího útočníka Brouzu. „Náš brankář Staviarský se proto musel vysunout torchu z brány, aby byl připraven včasným vyběhnutím zmařit šance, což také několikrát udělal,“ popsal tiskový mluvčí domácího Tatranu Libor Měsíček rozhodující moment zápasu. Místo útoku po zemi totiž přišla střela nepokrytého Brouzy z téměř třiceti metrů, na kterou Staviarský neměl nárok, míč škrtl o břevno a skončil v síti – 2:2. Tím ale drama neskončilo. Lob domácího Svobody přes gólmana skončil na břevně. Blízko tří bodů byli i hosté, kteří nastřelili tyč Staviarského brány.

Trenér Tatranu Chodov Jan Gibfried: „Nevěděli jsme, zda už tak kvalitní Přimda přes zimu neposílila o hráče z Rozvadova, proto jsme šli do zápasu s respektem, ale ten měl i soupeř z nás. Zvolili jsme defenzivní taktiku, otevřít to proti takovému soupeři by byla chyba, jenže zranění Frány v 5. minutě a pak Kubouška nám tuhle taktiku nabouralo. Po první půli jsme po naší chybě prohrávali 0:1, což se vždy ještě dá zvrátit, tak jsme si v kabině řekli, že to zkusíme a ono to vyšlo. Na soupeře platila naše ´tajná zbraň´ Jindra Pfeifer, díky kterému jsme se dvakrát dostali do gólové příležitosti a Honza Pfeifer i Jindra Kobes je využili. Škoda toho vyrovnávacího gólu, ale takový se nevidí ani v lize. Byla to rána z nějakých 28 metrů do růžku. Zápas prvního se třetím nabídl na I. B třídu kvalitní fotbal a dvě stě padesát diváků bylo podle reakcí po zápase spokojených.“

Prezident Tatranu Přimda Ján Sopko: „Klukům děkuji za vybojovaný bod na horké půdě Chodova, ale nemohu se ubránit dojmu, že šance na vítězství byla veliká. V obraně jsme udělali zbytečné chyby a domácí přišli k laciným brankám. Naopak, my obrovské příležitosti neproměnili."

Tatran Chodov: Staviarský – Chmelík, Štryncl, Kuboušek (Kapic), Frána (Veselý) – Jindřich Pfeifer, Holar, Pajdar (Hála), Svoboda – Jan Pfeifer, Kobes. Trenér: Jan Gibfried.

Tatran Přimda: Hlaváček – Sopko (69. J. Brouzda), Opava, Jan Hečko, Hrabovský, Kupilík, Krýsl, P. Brouzda, Růžička, Sl. Mucha, Malý (60. Teplárek).

ŽK: 2:3. Diváci: 250.

Napsal Tachovský deník: Souboj vedoucího celku se třetím a „derby“ dvou Tatranů skončil smírně 2:2. Lídr krajské soutěže 1. B třídy ve fotbalu zajížděl na hřiště Chodova, kde získal bod, ale sahal i po výhře. Do utkání lépe vstoupil přimd〜ský Tatran a domácí se dostávali do hry až po patnácti minutách. Paradoxně ve chvíli, kdy měl zápas vyrovnaný průběh, se trefil Kupilík a Přimda šla do vedení – 0:1.

Do druhého poločasu tak nastoupili hosté s těsným vedením a mohli ho ještě zvýšit. V 52. minutě se ve velké příležitosti ocitl Krýsl, ale trefil jen tyč. O devět minut později postupoval sám na gólmana Mucha a přestřelil branku. Trest přišel v 71. minutě. Domácí během tří minut otočili po chybách v obranné hře Přimdy skóre ve svůj prospěch. Radost Chodova ale netrvala dlouho. Po vleklém zranění se vrátil do kádru Přimdy J. Brouzda.

Po deseti minutách pobytu na hřišti nádhernou střelou z dálky trefil šibenici – 2:2. Hosté v závěru dokonce sahali po třech bodech, ovšem jejich koncovka byla žalostná. Největší příležitost hostů měl v 83. minutě Krýsl, který šel sám na gólmana. Nakonec se ale utopil v kličkách a nedal.