Hosté z Krchleb přijeli povzbuzeni výsledkem z předešlého kola, kdy dokázali obrat o body silný tým Rozvadova. Utkání rozehráli aktivněji, především záložník Pap dobře kombinoval s útočnou dvojicí Skála - Marek Doležal. Domácí několikrát po sobě dokázali slibně rozehranou akci „zazdít“ nepřesnými finálními přihrávkami, a tak se jako první radovali z gólu hosté. To si převzal míč Štverka a postupoval k domácí bráně mezi dvěma obránci Tatranu. Následoval kontakt s Ticháčkem ve vápně, po kterém se ozval hvizd hlavního sudího a na řadu přišel pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Sekereš - 0:1.

Za zmínku ještě stojí neuznaný gól Krchleb pro údajný ofsajd, kdy po kombinaci Svoboda - Skála - Doležal, posledně jmenovaný uklízel míč do prázdné branky Tatranu. Hosté cítili křivdu, zároveň si ale museli dávat pozor na stále častější výpady do obrany. Tu si bravurně dirigoval gólman Frančík, který minulý zápas hostům z Krchleb chyběl.

Do druhého poločasu nastoupili hráči Tatranu jako vyměnění. Zlepšení herního projevu vedlo k vytvoření několika nebezpečných příležitostí před brankou Frančíka. Když už to vypadalo, že vyrovnání je jen otázkou času, udeřilo útočné duo Skála - Marek Doležal. Další z Doležalů v sestavě Krchleb, Miloš, poslal po křídle Skálu, ten zatáhl přes obránce Chodova do vápna, kde přesně našel přihrávkou Marka Doležala - 0:2. Domácí se pustili do závěrečného tlaku, ale výsledkem už bylo jen snížení Nového v 87. minutě na 1:2. Hosté už výsledek udrželi a z Chodova si vezou vybojované tři body.

Ztracených bodů v zápase s hratelným soupeřem litoval Libor Měsíček, který Tatran povede až do zimní přestávky: „Bylo to poměrně vyrovnané utkání, hosté byli možná herně o něco lepší, ale i my jsme měli šance. Bohužel jsme prohrávali gólem z penalty, a když jsme si pak začali vytvářet příležitosti k vyrovnání, utekl nám Skála a zařídil výhru hostům. My jsme v závěru snížili, ale na vyrovnání už bylo málo času. Kazíme hodně přihrávek z obrany do zálohy a útoku, kde neudržíme balon, ten je hned zpátky a obrana pak hoří.“

Chystaná operace i krize fotbalistů Chodova přiměly dosavadního trenéra Miroslava Chmelíka složit funkci. Poslední tým tabulky zatím povede Měsíček, o dalším osudu rozhodne schůze vedení klubu v zimní pauze.

Chodov: Staviarský – Hála, Svoboda, Kuboušek, Veselý – Nový, Holar, Beňušík (Fráňa), Ticháček – Pfeifer, Fischer.
Krchleby: Frančík - Fait, Štverka, Koriťák, Doležal Miloš - Pap, Svoboda (Farkaš), Multrus (Strousek), Sekereš - Skála, Doležal Marek (Doležal Ondra) .