Tatran Chodov – Sokol Krchleby 3:3 (0:1)
První vážná situace se zrodila po nejistém zákroku obránce Sokola v šestnáctce, kdy chodovský Kobes sám proti Kaslovi vysoko přestřelil. Na druhé straně se řítil sám na Staviarského v brance Tatranu Marek Doležal a až příliš prostupná obrana mohla svému gólmanovi děkovat za skvělý zákrok. Domácí se z předchozí akce nepoučili, a tak přišel trest. To na pravé straně po akci Ondry Doležala a Vrby na jeden dotek prvně jmenovaný obešel zadáka domácích, vnikl do šestnáctky a naservíroval míč na hlavu Beisbiera – 0:1. Zaskočení domácí už do konce poločasu nic nevymysleli, a tak se šlo do šaten za stavu 0:1.

Ve druhé půli vyrovnal po dlouhém autu Jindřicha Pfeifera kapitán domácích Petr Holar – 1:1. Poté se hrálo od branky k brance, nebezpečnější však byli hosté. Po jednom z průniků Ondra Doležal obešel chodovského gólmana, ale jeho střela skončila mimo branku. Z následného protiútoku šli domácí do vedení. Milan Svoboda zleva nacentroval na malé vápno a mladší z Kapiců v sestavě Tatranu skóroval – 2:1. Jenže hosté v osobě svého hráče zápasu Vrby o chvíli později podnikli další smrtící brejk, na jehož konci byl přísně posouzený souboj Ondry Doležala a domácího brankáře, po němž se k nevoli diváků kopala penalta, kterou Sekereš bezpečně proměnil – 2:2.

Vyrovnání posadilo hosty na koně, ti vycítili, že soupeř, s nímž na podzim doma remizovali, je k poražení a mohli by získat cenné body pro záchranu. Aktivita se jim vyplatila. Vrba zakončil průnik po pravé straně střelou, kterou Staviarský vyrazil jen před dobíhajícího Ondru Doležala a ten poslal hosty dorážkou do vedení – 3:2. Domácí se vzepjali k závěrečnému náporu, který skončil vyrovnávací brankou po tečované střele Chmelíka k tyči – 3:3.

Předtím však ´akcie´ Tatranu několikrát zachraňoval Staviarský, který jednou ve spolupráci s Chmelíkem a Veselým a podruhé sám po výběhu daleko z brány likvidoval úniky zkušeného Skály, který nastoupil do druhé půle.

„Naše hra není dobrá. To, co nás zdobilo na podzim, nám teď chybí. Těžko se dostáváme do útoku, nakopáváme míče. Nemáme tak široký kádr, aby zranění několika opor nebylo znát,“ uvedl po utkání mluvčí Tatranu Libor Měsíček. Trenér Sokola Krchleby Jaroslav Kubeš by před zápasem bod za remízu z venku bral, po zápasu byl však zklamán. „Chodov byl dnes k poražení. Měli jsme plno vyložených šancí, ale neproměnili jsme je,“ řekl.

Tatran Chodov: Staviarský – Chmelík, Štryncl, Pajdar, Veselý – Kobes ml., Kuboušek (Fráňa), Holar, Jinřich Pfeifer – Svoboda, Kobes st. (Hála). Trenér: Jan Gibfried.
Sokol Krchleby: Kasl – Štverka, Pap, Miloš Doležal, Sekereš – Poslední, Podzimek, Vrba, Beisbier (Chval) – Marek Doležal (Skála), Ondra Doležal (Koriťák). Trenér: Jaroslav Kubeš. Rozhodčí: Rubáš. ŽK: 1:0.