Vltavín – Domažlice 3:1
Chodové prohráli již třetí utkání v řadě, přestože se ujali vedení a rozhodující góly inkasovali až po více než hodině hry. Utkání příliš fotbalové krásy nepobralo, Pražané volili tvrdý, až agresivní styl hry, který byl na samé hranici pravidel. Hostům se tak nedařilo rozvinout svou vlastní hru. Přesto vstřelili první gól. Po rohovém kopu se před brankou nejlépe orientoval Veselý a poslal míč do domácí branky. Domažličtí borci měli v první půli ještě několik nebezpečných standardních situací, ale brankáře Vltavínu už nepřekonali.

Ještě v úvodu druhého poločasu drželi hosté Pražany mimo dostřel své branky, ale domácí postupně začali zvyšovat tlak s cílem srovnat brzo skóre. Vyrovnat se jim podařilo po standardní situaci, kterou dobře rozehrál Předota a M. Krimlák hlavou překonal Houdka. Za chvíli přišel zřejmě rozhodující okamžik celého utkání. Hostující Mužík za faul obdržel druhou žlutou kartu, zároveň červenou a domácí oslabení soupeře dokázali náležitě využít. Valášek napřáhl ke střele z velké dálky, míč před Houdkem skočil a k překvapení všech skončil v síti domažlické svatyně. Oslabení hosté se sice snažili s výsledkem něco udělat, vyloženou šanci si však nevypracovali a místo vyrovnání ještě inkasovali třetí gól. Po další standardní situaci se dokázal hlavou prosadit Franěk.

Poločas: 0:1. Branky: 66. M. Krimlák, 71. Valášek, 86. Franěk – 18. Veselý. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (68. Mužík). Diváků: 200.
Domažlice: Houdek – Matas, Tesař (84. Havlíček), M. Knakal, M. Mandous – Kovařík, Mužík, Braun, Bahleda (74. Leitl), Bárta – Veselý. Trenér Zdeněk Michálek.

Zatímco Chodové svému soupeři podlehli, přestože v poločase o jeden gól vyhrávali, rezerva Viktorie svého soka zaskočila a na horké půdě získala velmi cenné tři body.

V čele tabulky je stále bez porážky Chrudim, která ani tentokrát nezaváhala a bez velkých problémů si poradila s posledním Chomutovem. Překvapila výše vítězství Kunic na půdě České Lípy. Domácí inkasovali pět gólů.

Nečekanou výhru si přivezl i Králův Dvůr z Hlavic, odkud se body příliš nevozí. Tabulka je hodně vyrovnaná a mezi mužstvy jsou malé rozdíly.

Letohrad – Vik. Plzeň B 3:4
O vítězství rezervy Viktorie se rozhodlo během pěti minut prvního poločasu, kdy hosté vstřelili tři góly a poslali Letohrad do kolen. Utkání ale začali lépe domácí. Už po několika minutách hry posoudil rozhodčí hru Štefla tělem jako faul a z nařízené penalty Bíro nezaváhal. Hráče Viktorie do však nepoznamenalo a po půlhodině hry začali na hřišti doslova řádit. Po pěkné kombinační akci Štípek přihrál přesně Daridovi, který vyrovnal. Hned vzápětí střelu Sladkého tečoval jeden z obránců do vlastní branky a Viktoria šla do vedení. A za chvíli vystřelil Hora a odražený míč poslal do sítě Štefl.
Ve druhém poločase se před oběma brankami odehrávaly opět dramatické okamžiky. Zvýšit náskok hostů mohl Hora, jeho prudkou střelu však brankář vyrazil. Přesně po hodině hry Beránek vysunul dopředu Hrošovského, který chytrým lobem přes brankáře vstřelil čtvrtý gól. Další dobré šance ke gólům nevyužili Sladký a Hora. Domácím se podařilo snížit Kailem, na druhé straně v dobré příležitosti přestřelil branku Sladký, a tak konečné slovo měl Letohrad. V samotném závěru vsítil jeho třetí gól Semerák. Hosté však zvítězili naprosto zaslouženě.

Poločas: 1:3. Branky: 4. Bíro z PK, 71. Kail, 89. Semerák – 33. Darida, 34. Sladký, 38. Štefl, 60. Hrošovský. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 2:1. Diváků: 280.
Viktoria B: A. Mandous – Hrubý (90. Kováč), Libotovský, Štefl, Beránek – Sladký (85. Hoffmann), Hrošovský, Darida (65. Kůžel) – Štípek, Hora, Krmenčík. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Kladno – Písek 2:1 (0:0, 50. T. Rouček, 57. Čížek – 85. Malý), Chrudim – Chomutov 2:0 (0:0, 62. R. Holub, 86. Dostálek), Č. Lípa – Kunice 0:5 (0:3, 23. Engelmann, 34. a 41. Marek, 51. a 57. Koubek), Hlavice – Králův Dvůr 2:3 (0:1, 52. Ježdík, 75. Dorotík – 5. Fulín, 54. a 72. Novák), Liberec B – Pardubice 1:0 (0:0, 84. Beneš), Karlovy Vary – Ovčáry 3:2 (2:0, 12. Šilhan, 42. Benda, 90. Mlika – 63. Ondrák, 69. Hyka), Roudnice – Mladá Boleslav B 4:1 (2:0, 30. Hrdlička, 45. Vaněk, 62. a 63. Ibe – 68. Wojnar).

Příští kolo: Domažlice – Letohrad, Viktoria Plzeň B – Karlovy Vary, Chomutov – Vltavín, Písek – Chrudim, Mladá Boleslav B – Kladno, Pardubice – Česká Lípa, Ovčáry – Hlavice, Kunice – Roudnice, Kr. Dvůr – Liberec.