Diváci se na západě Čech dočkali gólů až v závěru prvního poločasu. Nejprve otevřel skóre chomutovský sniper Gibala, který se položil do centru a poslal FC do vedení.

Ještě v téže minutě ale odpískal hlavní rozhodčí sporný pokutový kop a dal tak domácím možnost k vyrovnání. Do přestávky se navíc skóre měnilo ještě jednou. Ve 44. minutě hrála obrana Chomutova dost nedůsledně a Geňo přidal svůj druhý gól – 2:1.

Ve druhém poločase se naskytla domácím další příležitost ke vstřelení gólu. První šanci hasila chomutovská obrana odkopem na rohový kop. Po něm se ale do vzduchu pověsil Vondráček a Vary vedly 3:1.

Hosté se snažili dvoubrankové manko dohonit, trápila je ale střelecká nepřesnost. Tu prolomil až v osmdesáté minutě z přímého kopu Dolejška a snížil na 3:2.

Na těžkém podmáčeném terénu ale větší urputnost prokázali domácí, kteří opět našli na gól Chomutova rychlou odpověď. V 84. minutě využili další roh ke vstřelení branky – 4:2. Chomutovští s novým trenérem, který vede tým teprve několik dní teprve poznávají nové herní varianty. Jejich cíl bude jasný – zachránit Chomutov z krize.

1. FC Karlovy Vary – FC Chomutov 4:2 (2:1)
Branky: Geňo 2 (jeden pk), Vondráček, Škrhá – Gibala, Dolejška. Rozhodčí: Černý – Moudrý, Pešek. ŽK: 1:3. Diváci: 120.

FC Chomutov: Zaťko – Vait, Hyneš, Šollar, Čonka – Sigmund, Tancoš, Strouhal, Dolejška – Gibala, Pavlíček. Trenér: Pavlov