Třiatřicetiletý ofenzivní záložník maďarského původu se sedmdesátkou ligových startů na kontě (Slovácko, Plzeň, Bohemians 1905) patřil okamžitě po svém příchodu v létě 2010 k hlavním tahounům ovčárského mužstva. Ve žlutomodrém dresu stačil za tu dobu nastřílet v ČFL úctyhodných 22 gólů.

„Ano, je to tak,“ potvrdil ukončení angažmá hráč, který zatím neřeší, kde bude pokračovat jeho fotbalová kariéra. S ovčárskou kabinou se ale rozloučil už v závěru minulého týdne a ze svého rok a půl dlouhého působení si prý odnáší pouze pozitivní vzpomínky.

„V Ovčárech jsem se nesetkal s ničím negativním a budu na ně vzpomínat jen v dobrém. Musím strašně poděkovat panu Ondrákovi. V tak férovém klubu jsem ještě nebyl,“ řekl.

Róth se sedmdesátkou prvoligových startů na kontě (Slovácko, Plzeň, Bohemians 1905) patřil okamžitě po svém příchodu v létě 2010 k hlavním tahounům ovčárského mužstva. Ve žlutomodrém dresu stačil nastřílet v ČFL úctyhodných 22 gólů.

Nakolik bude jeho střelecká pohotovost na jaře chybět? „Měli jsme čtyři útočníky, teď máme tři. Uvidíme, jestli ho nahradíme,“ netroufá si tipovat kouč Janeček.