„Sám jsem podobné zápasy zažil jako hráč. Třetiligový tým se nabudí na silnějšího soupeře, my neproměníme několik šancí a pak už je složité se vrátit. Výsledek není příjemný, ale teprve najíždíme do finiše přípravy a mám ještě dost času na hledání ideální sestavy. V té dnešní žádnou souvislost nehledejte,“ prohlásil po utkání trenér Martin Hašek.

Spartu čeká ve čtvrtek generálka s Jihlavou, už teď je ale jisté, že v přípravě český vicemistr příliš nezářil a musí přidat.
Zvítězit dokázal pouze jednou!

„Byly tam některé výkony, které pro mě byly zklamáním. V týdnu jsme měli velký objem tréninků a nahromadila se únava. K tomu bylo i velmi náročné počasí. Na druhou stranu to není žádný důvod pro to hráče omlouvat. Musí s takovými zápasy naložit lépe a vyhrávat je,“ komentoval výkon týmu Hašek.

Letenští dokázali skórovat jen z penalty, když se trefil záložník Vacek. Sparťanské trenéry to však nechává zatím v klidu. „Tenhle výsledek mě neznepokojil, myslím si, že to byl jen jednozápasový úlet,“ nechal se slyšet letenský kouč.

Ten do utkání znovu nepostavil kapitána týmu Tomáše Řepku, a tak se dá očekávat, že do nové sezony vyběhne v základní sestavě stoperské duo Brabec – Zápotočný.

„Sestava tedy ještě není rozhodnutá, byl to jen další test, ve kterém jsme chtěli vidět, jak na tom hráči jsou. Proti Jihlavě to bude generálka, dá se očekávat, že sestava už může mít složení, které by se mohlo blížit té pro mistrovské zápasy, ale poté bude ještě další týden na přípravu a může se stát cokoliv,“ dodal Hašek.