Mužstvo povede už devátou sezonu někdejší stoper Teplic Krondák. Celou tu dobu to s ním táhne i asistent Petr Zábranský a nic se do nového ročníku třetí nejvyšší fotbalové soutěže u nás nemění ani na pozici vedoucího mužstva. Tím je bývalý kapitán Bohemians 1905 Tomáš Freisler.

Navzdory mizerné mušce Loko Vltavín dosáhl v dosavadních dvou třetiligových sezonách asi svého maxima, na čtvrté a šesté místo.

Cílem bylo vždy umístění v první polovině tabulky, a to se povedlo. I v té druhé sezoně v ČFL, která bývá obvykle těžší než nováčkovská. „Uvidíme, znovu budeme chtít hrát nahoře. Ale budeme mít teď jiné soupeře, navíc zůstáváme v ČFL jako jediní z Prahy. Bude moc důležité, jak nám vyjde podzim, to si ale budou říkat i soupeři,“ míní kouč Kronďák.

Na podzim už nemůže počítat se stoperem Kozákem (na stáži v USA) a nejspíš ani se záložníkem Vlkem. V mužstvu už nejsou ani Jíša s Klasnou, první z nich ukončil hostování ze Slavie a druhý z Mostu.

Holešovický klub počítá opět s rozpočtem pěti milionů korun, z toho na A-tým připadnou necelé dva miliony. Farmu dělat nikomu nehodlá. O spolupráci v tomto směru měl zájem druholigový Most.

Mužstvo z Holešovic nyní čeká týdenní soustředění v Rapšachu na Jindřichohradecku. V jeho závěru se střetne v sobotu 23. července s Třeboní.