K druhému přípravnému utkání zajel českolipský A-tým Arsenalu do Harcova, kde se na tamním umělém trávníku střetl s věčným rivalem, juniorkou Liberce.

Slovan Liberec B - Arsenal Č. Lípa 0:1 (0:0)
Po příjezdu byl povrch hřiště v dobrém stavu, jenže než se stačila obě mužstva připravit, začalo chumelit a závěr utkání se již hrál na pěticentimetrové vrstvě sněhu. Namísto fotbalu z toho byla spíše fyzická příprava.

Českolipský trenér František Šturma zápas hodnotil těmito slovy: „Dnes to nemělo s fotbalem nic společného, hrálo se na těžkém, zasněženém terénu. Pro hráče to byla spíše fyzická příprava. Musím kluky pochválit za bojovnost a za přístup.“

V úvodu prvního poločasu se hrálo ještě na dobrém terénu. Obě mužstva nechtěla udělat chybu, a tak se hrálo převážně o střed pole. První vážnější šance přišla ze strany českolipských hráčů, kdy mladíček Kliment vybojoval míč u brankové čáry a následně centroval na zadní tyč, jenže zde zasáhl domácí obránce a míč poslal do bezpečí.

O čtyři minuty později dali o sobě znát domácí. Kmoníček našel ve vápně Kordíka, který hlavičkoval nad branku. Po půl hodině hry musel Chadraba včasným vyběhnutím zlikvidovat nájezd libereckého útočníka. V závěru prvního poločasu vyzkoušel Zulič pozornost libereckého gólmana z trestného kopu.

Ve druhém poločase se již hrálo na zasněženém terénu. Nejprve po rohovém centru přehlavičkoval Štálík libereckou svatyni. V následných minutách dvakrát zahrozil domácí Kmoníček, který dvakrát přestřelil branku z blízkosti vápna. Jenže v 67. minutě po Vrabcově rohovém kopu liberecký obránce vykopl míč k Nikovskému, který trfil balon mezi tři tyče 0:1.

Čtvrt hodiny před koncem utkání poslal jedovatou střelu na branku z třiceti metrů Patka, avšak libereckého gólmana nepřekvapil. Posledně zahrozili domácí, kdy po rohu hlavičkoval vedle branky liberecký Novotný, který hrál též v České Lípě.

Sestava Arsenalu: Chadraba (46. Bojčuk) Broschinský, Beran (46. Jelen), Bohata (46. Štálík), Císař (46. Procházka) Patka, Kliment (46. Nikovski), KučeraM., Zulič (46. Vrabec) Novotný (46. Poturovič), Šmidrkal (46. Kučera P.).