FC Písek – Jiskra Domažlice 1:1 (0:1)
Do utkání vstoupila Jiskra velkou šancí. Trestný kop po faulu na Mužíka rozehráli postižený Mužík a Mandous, který napálil tvrdou střelu z 20 metrů, trefil břevno Satrapovy branky a z následné dorážky mířil Veselý nad branku Písku. V 8. minutě musel pro zranění odstoupit domácí střelec a kapitán Jan Zušťák, kterého nahradil Krejčí. V 15. minutě zahrával z pravé strany Mužík rohový kop, na něj si naběhnul Bezděk a hlavou pod břevno, k levé tyči, rozjásal domažlické příznivce - 0:1.

O dvě minuty později střílel po narážečce s Bezděkem Veselý, ale jeho pokus kryl domácí brankář Satrapa. V 21. minutě následovalo autové vhazování Knakala na Brauna, ten přihrál na Bezděka, jehož zakončení však Satrapu neohrozilo. O minutu později domácí Malý centroval do šestnáctky, balón se odrazil ke Krejčímu, jehož nepřesná střela z dobré palebné pozice nijak Houdka neohrozila. Ve 24. minutě centroval Kalaš a následovala opět nepřesná hlavička Klavíka. Ve 29. minutě zahrával domácí Mašát rohový kop a Pastyřík hlavičkoval vedle levé tyče Houdkovy branky.

O pět minut později musel předvést svoje umění domažlický brankář Houdek, když se vrhnul pod nohy Krejčího, aby jeho šanci zneškodnil. Ve 37. minutě zatáhl míč středem hřiště Klavík, nahrál na naběhnutého Mašáta, jehož střela skončila vedle pravé tyče branky Domažlic. Ve 38. minutě byl odnesen na nosítkách domácí Holub, kterého nahradil Listopad (hráč působil ve Strakonicích). Ve 43. minutě střílel po centru z pravé strany domácí Mašát dva metry vedle levé tyče Houdkovy branky. Ve 45. minutě si Houdek poradil s trestným kopem agilního Mašáta z levé strany.

Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji. Ve 46. minutě nestačil zakončit Veselý po přihrání od Mužíka. O chvilku později se k odraženému míči dostal Braun, který střílel vedle pravé tyče písecké branky. V 50. minutě zahrával Mužík trestný kop z levé strany, k odraženému míči se dostal Bárta, ale mířil nad branku. Jiskra měla více ze hry - centr Matase o tři minuty později, musel Satrapa boxovat a k zakončení se ještě dostal Braun.

V 55. minutě zatrnulo domácím, jejich malou domů mohl nadvakrát potrestat Veselý, ale Satrapa Písek podržel, když druhou střelu vyrazil na roh. Na druhé straně centroval Kubiš a hlavičku Pastyrika Houdek nadvakrát kryl. Poté hosté podnikli rychlý brejk Bezděkem, který utekl Mašátovi, nacentroval na Mužíka, jehož střelu brankář Písku nadvakrát kryl. Před domažlickou svatyní hlavičkoval Kubiš a těsně minul branku Houdka. V 62. minutě vystřídala Jiskra Bezděka, kterého nahradil Kovařík. V 65. minutě byl nevybíravě u půlící čáry faulován domácím Kučerou Mužík a rozhodčí to ocenil žlutou kartou. V 69. minutě trefil domácí Filip Busta levou tyč Houdkovy branky a následné z dorážky mířil Listopad do Houdka.

V 70. minutě zažehnal rodící se brejk Jiskry v poslední chvíli Busta. Vyrovnání se domácí dočkali v 72. minutě když Malý po rohu z levé strany našel centrem hlavu Kubše, kterého neuhlídali Bárta a Bauer, ten posunul míč na brankovou čáru, kde zakončoval Tesařem tísněný Krejčí - 1:1 V 78. minutě zahrávali domácí Kubišem trestný kop po faulu Tesaře na Klavíka ze 17 metrů, ale Maštál míč netrefil. Domácí se snažili rozhodnout utkání, ale složitá kombinace a špatné zakončení jim to znemožňovaly. Bylo tomu tak v 80. minutě, po kombinaci Malého a Klavíka, kdy zakončení Kubiše skončilo vedle pravé tyče. Na druhé straně kombinovali Mužík s Veselým, druhý jmenovaný mohl rozhodnout, ale ve vyložené šanci zaváhal. V 88. minutě střílel domácí Kučera nad branku Houdka.

Na druhé straně mohli rozhodnout hosté, kteří podnikli rychlý brejk - Mužík a Kovařík si vyměnili balón a Mužík z šestnáctky minul branku Satrapy, který už skákal na opačnou stranu, než letěl míč. Domácí kombinovali Kubišem před brankou hostů, ale Knakal Kubišovi vystihl rozehrávku, vysunul Mužíka, ten zatáhl míč po pravé straně, našel na levé straně naběhnutého Kovaříka, ten však střelou z vápna minul levou tyč odkryté branky Písku.

FC Písek: Satrapa – Pastyrik, Busta, Holub (39. Listopad), Kubiš – Šlajs (54. Hřebeček), Malý, Mašát, Kučera – Klavík, Zušťák (8. Krejčí). Trenér: Zbyněk Busta.
Jiskra Domažlice: Houdek – Knakal, Tesař, Bauer, Mandous – Bezděk (62. Kovařík), Veselý (88. Leitl), Braun, Matas – Mužík, Bárta (90. Strejc). Trenér: Zdeněk Michálek. Rozhodčí: Pavel Moník - Zdeněk Arnošt - Vladan Valeš. ŽK: Mašát, Kučera, Hřebeček, Listopad – Knakal, Braun, Tesař. Delegát: Zdeněk Krejčí , Diváků: 220.